Boris Gardašević

Boris Gardašević

- FOTO: PRIVATNA ARHIVA
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Danas pretraživali dio korita Morače, sjutra nastavak potrage za Gardaševićem

Boris Gardašević je od kuće otišao prošle nedjelje u 14h i krenuo za Podgoricu nakon čega mu se gubi svaki trag

Potraga za Cetinjaninom Borisom Gardaševićem koji je nestao u nedjelju, 18. decembra za danas je završena, a iz Regionalnog ronilačkog centra potvrdili su da će sjutra nastaviti sa pretragom korita rijeke Morače.

Naime, danas su osim pripadnika Regionalnog ronilačkog centra, korito i priobalni dio Morače pretraživali i podgorički vatrogasci i građani. Prema riječima Danila Mijajlovića iz Regionalnog ronilačkog centra, njihova tri tima pretraživala su Kolovrat i dio korita kod Botuna.

On je naveo da je Morača i dalje veoma brza, međutim, vidljivost je iz dana u dan bolja.

Porodica Gardaševića ranije je uputila molbu svim građanima koji imaju vremena i dobru volju da pomognu u potrazi. Boris Gardašević je od kuće otišao prošle nedjelje u 14h i krenuo za Podgoricu nakon čega mu se gubi svaki trag. Na sebi je imao teget jaknu, farmerice i patike. Nosi naočare za vid. Porodica moli građane da ukoliko imaju informacije o Borisu jave porodici na broj telefona 069401385 ili policiji.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA