policija ilustracija

Ilustracija

FOTO: ž.B.
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Kotor: Krivična prijava zbog građenja objekta bez prijave i dokumentacije

Donijeto je i rješenje kojim se N.B. zabranjuje dalje izvođenje radova na izgradnji predmetnog objekta

Službenici kotorske policije su u saradnji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u tom gradu podnijeli krivičnu prijavu protiv lica koje se sumnjiči za krivično djelo građenje objekta bez prijave i dokumentacije za građenje.

- Naime, sumnja se da je ovo krivično djelo izvršio N.B. (33) koji je kao investitor izgradio stambeni objekat sa dvije etaže, što je utvrđeno od strane urbanističko-građevinskog inspektora kada je izvršen inspekcijski nadzor izvođenja radova na objektu, navode iz Uprave policije.

Donijeto je i rješenje kojim se N.B. zabranjuje dalje izvođenje radova na izgradnji predmetnog objekta.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

Krivična prijava protiv vlasnika Gugi Commerca: Osumnjičen da je nezakonito zauzeo zemljište u Kotoru, proizvodio beton, falsifikovao isprave
Vlasnik Gugi Commerca osumnjičen da je nezakonito zauzeo zemljište u Kotoru, proizvodio beton, falsifikovao isprave
Službenici Odjeljenja bezbjednosti Kotor su u saradnji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Kotoru podnijeli krivičnu prijavu protiv privrednog društva „Gugi Commerce" d.o.o. Budva, i B.S.(63) osnivača i izvršnog direktora ovog društva, zbog postojanja osnovane sumnje da su učinili krivična djela skidanje i povreda službenog pečata i znaka u produženom trajanju, protivpravno zauzimanje zemljišta i falsifikovanje službene isprave.

IZBOR UREDNIKA