Jakov Milatovic,arhiva
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Milatović: Eksplozija na Cetinju signal da se država mora još odlučnije suprotstaviti kriminalu
Eksplozija na Cetinju, u kojoj su stradale dvije osobe, a više njih povrijeđeno, signal je da se država mora još odlučnije suprotstaviti organizovanom kriminalu. To je saopštio predsjendik Crne Gore Jakov Milatović.
- Eksplozija na Cetinju, u kojoj su stradale dvije osobe, a više njih povrijeđeno, signal je da se država mora još odlučnije suprostaviti organizovanom kriminalu kako bi se naši građani u svakom trenutku osjećali bezbjedno - objavio je Milatović na mreži "X".
- Posebno je zabrinjavajuća činjenica da se današnji tragičan događaj zbio u blizini škole i drugih ustanova od javnog značaja. Očekujem brzu i odlučnu reakciju svih nadležnih institucija. Država mora obezbijediti mir i sigurnost svojim građanima - zaključuje on.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU