sjednica tuzilackog savjeta

Владимир Нововић

Фото: Срђан Бољевић
ДАН портал

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Одбор за безбједност сјутра саслушава Абазовића, Кентеру, Брђанина и Нововића

Биће саслушан и шеф Специјалног полицијског одјељења Предраг Шуковић, као и министар унутрашњих послова Филип Аџић

Одбор за безбједност и одбрану обавиће сјутра контролно саслушање челника безбједносног сектора, премијера Дритана Абазовића и главног специјалног тужиоца Владимира Нововића у вези са наводима Еуропола о службеницима Управе полиције Петру Лазовићу и Љубу Миловићу.

Предвиђено је да буду саслушани и директор Управе полиције Зоран Брђанин, шеф Специјалног полицијског одјељења Предраг Шуковић, министар унутрашњих послова Филип Аџић и вршилац дужности директора Агенције за националну безбједност (АНБ) Саво Kентера.

У документнима Еуропола, које је објавио портал Лобертас, наводи се да су службеници полиције Петар Лазовић и Љубо Миловић чланови криминалног клана Kавач.

Предсједник Одбора, Милан Kнежевић, казао је да се поставља питање да ли би се дошло до информација да оне нијесу у виду транскрипта објављене на порталу Либертас.

“Потребно је да се нешто појави у виду транскирпта на неком порталу или медију, а онда дођемо до тога да су надлежни имали неке инфромације у вези са случајевима о којима ћемо говорити”, рекао је Kнежевић.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

IZBOR UREDNIKA