Oštećeno vozilo direktora Pobjede
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Oštećeno službeno vozilo koje koristi direktor Pobjede: Istraga je u toku, nadam se da je slučajnost
Izvršni direktor i glavni i odgovorni urednik Pobjede, Nenad Zečević prijavio je podgričkoj policiji da je na služenom automobilu Škoda koje on koristi pričinjena materijalna šteta.
- Nakon što sam prijavio slučaj d aje djelimično oštećeno službeno vozilo koje koristim prvo je na teren izašla saobraćajna policija, potom kriminalistička policija sa forenzikom, a onda i tužiteljka. Oni će dalje ispitati kako je došlo do ovog nemilog događaja. Biće izuzeti video zapisi sa okolnih objekata. Želim da vjerujem da je u pitanju puka slučajnost.- kazao je Zečević za Dan porta.
Na službenom vozilu marke „Škoda“ koje je u vlasništvu Nove Pobjede, a koju koristi izvršni direktor te kompanije i glavni i odgovorni urednik tog dnevnog lista, Nenad Zečević polomljen je retrovizor čiji su djelovi raspršeni oko automobila, a na strani vozača načinjena je ogrebotina.
Istraga je u toku, a urednik Pobjede će sjutra dati izjavu pred Osnovnim državnim tužiocem u Podgorici.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU