Hpšenje u Andrijevici / - FOTO:UP
05/04/2025 u 10:56 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Po nacionalnoj potjernici uhapšen osumnjičeni za nedozvoljene polne radnje

Beranska policija uhapsila lice sa nacionalne potjernice, koje se krilo u Andrijevici, saopšteno je iz UP.

- Preduzimajući potražne mjere i radnje shodno nacionalnoj potjernici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica, službenici policije u Beranama izvršili su pretres porodične kuće u Andrijevici i lišili slobode Ž.B.(39) osumnjičenog za krivično djelo nedozvoljene polne radnje- navode u saopštenju.

Dodaju da je za ovim licem Osnovni sud u Podgorici donio naredba o raspisivanju nacionalne potjernice zbog krivičnog postupka koji se protiv njega vodi pred ovim sudom.

- Imenovani će biti sproveden Upravi za izvršenje krivičnih sankcija u Spužu, po osnovu određenog pritvora od strane Osnovnog suda u Podgorici- zaključuju u saopštenju.

Policija danima traga za osumnjičenim za napastvovanje maloljetnice: Bjeguncu dvaput sudili za silovanje

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
15. maj 2025 00:46