Zbog brze vožnje na auto-putu uhapšena trojica državljana Srbije
Monteput

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Zbog brze vožnje na auto-putu uhapšena trojica državljana Srbije

Mobilna jedinica saobraćajne policije uhapsila je na auto-putu tri osobe iz Srbije zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine.

Iz policije su na mreži X naveli da je uhapšen D.N. (37) koji je vozio 194 kilometra na sat (km/h) na mjestu gdje je maksimalna dozvoljena brzina bila 100 km/h.

Kako se dodaje u objavi, uhapšeni su i S.A. (22) koji je vozio 173 km/h i Dž.S. (25) zbog vožnje 154 km/h, dok je ograničenje bilo 80 km/h.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA