Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Zbog brze vožnje na auto-putu uhapšena trojica državljana Srbije
Mobilna jedinica saobraćajne policije uhapsila je na auto-putu tri osobe iz Srbije zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine.
Iz policije su na mreži X naveli da je uhapšen D.N. (37) koji je vozio 194 kilometra na sat (km/h) na mjestu gdje je maksimalna dozvoljena brzina bila 100 km/h.
Kako se dodaje u objavi, uhapšeni su i S.A. (22) koji je vozio 173 km/h i Dž.S. (25) zbog vožnje 154 km/h, dok je ograničenje bilo 80 km/h.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU