/ -
05/10/2022 u 16:45 h
M.VujisićM.Vujisić
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
StoryEditor

Zeković: Zajednička nam je vizija da Podgoricu nastavimo graditi u moderan i evropski grad

Podgorica ima i treba da zadrži gradonačelnika koji ne pristaje na političku polarizaciju i podjele u gradu, kaže Aleksandar Saša Zeković

Aktivista za ljudska prava i kandidat za odbornika pokreta "Svi za naš grad– dr Ivan Vuković" Aleksandar Saša Zeković poručio je da Podgorica ima i treba da zadrži gradonačelnika koji ne pristaje na političku polarizaciju i podjele u gradu. 

– Dr Ivan Vuković je otvoreno i energično prihvatio da razvija grad i inovativno brine o težnjama i potrebama svih građana i građanki. Zajednička nam je vizija da Podgoricu nastavimo graditi u moderan i evropski grad. Odlučno poručujemo da će Podgorica uz uključivanje i prihvatanje svih, biti prostor jednakosti – kaže Zeković. 

On dodaje da je pokret “Svi za naš Grad”  garancija za uspješnih promjena i ostvarivih zajedničkih ciljeva. 

–Samo zajedno možemo naš grad učiniti temeljem moderne Crne Gore, Crne Gore koja će disati jednim proevropskim i građanskim plućima i Crne Gore u kojoj je naš grad oslonac njene bolje budućnosti –naveo je Zeković. 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
02. jun 2023 06:35