Дритан Абазовић
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Абазовић: Недопустиво да дјеца буду изложена трауми
Надлежни органи морају стратегијски поступати са дјецом која се налазе у сличним околностима, а овакве проблеме морамо системски рјешавати како се исте сцене никад више не би поновиле, казао је он
Права дјетета у потпуности морају бити заштићена и око тога нема никакве дилеме, поручио је потпредсједник Владе, Дритан Абазовић коментаришући случај самохраног оца Томаша Бошковића који је јуче ухапшен и двоје дјеце која су му одузета.
- Као предсједнику Савјета за права дјетета недопустиво ми је да дјеца буду изложена онаквом стресу и трауми.
Надлежни органи морају стратегијски поступати са дјецом која се налазе у сличним околностима, а овакве проблеме морамо системски рјешавати како се исте сцене никад више не би поновиле - казао је Абазовић.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU