dritan abazović
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Abazović: U izvještaju o ustoličenju mitropolita Joanikija nema ništa spektakularno
Najznačajnije je da je sve dobro prošlo uprkos bezbjednosnom riziku - naglasio je on
Premijer Dritan Abazović kazao je da u izvještaju o rezultatima postupanja sektora bezbjednosti tokom ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija nema ništa spektakularno. On je, odgovarajući na pitanja novinara u Bijelom Polju, kazao da ne zna zašto nije skinuta oznaka tajnosti sa tog dokumenta.
- Ne znam zašto nije skinuta oznaka tajnosti sa izvještaja o ustoličenju mitropolita crnogorsko primorskog. Ja sam taj izvještaj vidio, ništa u njemu nije spektakularno. Najznačajnije je da je sve dobro prošlo uprkos bezbjednosnom riziku - naglasio je on.
Što se današnje akcije SDT-a tiče i hapšenja zbog trgovine ljudima, Abazović je istakao da se radi se o značajnom djelovanju koje je bilo sabotirano od nekih struktura koje nisu željele da pravda zaživi u Crnoj Gori
Najavio je nove akcije, te dodao da očekuje da uđu u veliko finale.
- Akcije SDT-a su istorijske za Crnu Goru, očekujem u svim segmentima da uđemo u veliko finale.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU