Filip Adžić
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Adžić: Nudimo rješenja, neka se drugi bore oko fotelja
Član Predsjedništva Građanskog pokreta URA Filip Adžić rekao je da je ta partija spremna da sarađuje sa svima kojima su u fokusu problemi građana i da ne razumije kako se vladajuća većina bavi isključivo podjelom fotelja, dok inflacija svakodnevno raste, a plate i penzije se obezvrjeđuju.
- Dok problemi čekaju rješenja, vidimo da se većina, kao u Glavnom gradu, ali i državnom nivou, konstantno bori za pozicije. Njih jedino zanima ko će zauzeti koju funkciju, a problemi građana se gomilaju. Ne vidimo da isporučuju rezultate - rekao je Adžić u emisiji Boje jutra na TV Vijesti, saopšteno je iz GP URA.
On je ponovio da URA nudi konkretna rješenja kroz svoju platformu „Crna Gora 365“ i da je svaki partner dobrodošao ukoliko želi saradnju na njihovoj realizaciji.
- Svi će se saglasiti da su plate i penzije najvažnije za građane jer je inflacija ‘pojela’ sva dosadašnja povećanja. Rast cijena je ogroman i to je ono što građani svakodnevno osjećaju. Tome smo posvetili najviše vremena. Ponudili smo rješenja za povećanje svih plata i penzija, za rješavanje stambenog pitanja, kao i za obeštećenje radnika stečajaca - rekao je Adžić.
On je ponovio da će Klub poslanika URE nastaviti da predlaže ova rješenja, podsjećajući da je najurgentnije povećati penzije za 40 eura, jer taj novac postoji u budžetu.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU