Милан Кнежевић
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Кнежевић након одлуке да Лазовић има обезбјеђење: Влада да опредијели новац за кантину припадницима кавачког клана
На ову одлуку надлежни су се одлучили јер је процијењено да је Лазовићу угрожена безбједност
Предсједник Демократске народне партије ДНП и један од лидера Демократског фронта ДФ Милан Кнежевић прокоментарисао је одлуку Владе да бившем шефу Сектора за борбу против организованог криминала Зорану Лазовићу додијели обезбјеђење.
- Позивам Владу Здравка Кривокапића, да након што је додијелила обезбјеђење Зорану Лазовићу, да опредијели и новчани износ за кантину свим припадницима Кавачког клана који се налазе у затворима широм свијета, а и у ЗИКС-у - објавио је Кнежевић на свом Твитер налогу.
Некадашњег шефа СБПОК-а чувају полицајци на основу одлуке Владе која прописује ту могућност уколико је безбједносна процјенау односу на бившег функционера негативна.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU