Andrija Mandić
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Mandić uputio telegram saučešća zbog tragedije u Nju Orleansu: Ujedinjeni protiv zla terorizma
Predsjednik Skupštine Crne Gore, Andrija Mandić, uputio je telegram saučešća povodom teroroističkog napada u Nju Orleansu u kojem je poginulo najamnje 10 osoba, a više od 30 povrijeđeno.
- Upravo sam uputio telegram saučešća predsjedniku Predstavničkog doma SAD Majku Džonsonu povodom stravičnog napada koji se rano jutros po lokalnom vremenu dogodio u Luizijani - napisao je Mandić na društvenom mreži X.
On je kazao da je, pošast terorizma u jutrošnjim napadom u Nju Orleansu nažalost već odnijela najmanje deset nevinih života u novoj godini.
- Stojimo ujedinjeni protiv zla terorizma do njegovog potpunog uništenja. Naše misli su u ovom teškom trenutku uz porodice stradalih. Povrijeđenima želimo brzo ozdravljenje i potpun oporavak - poručio je Mandić.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU