Glavni odbor Socijalisticke narodne partije,SNP

Socijalistička narodna partija

- LAZAR RUZIC
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

SNP: Ponosni smo na sve ono što smo uradili nakon 30. avgusta 2020. godine

Crna Gora je danas nesporno demokratskija, pravednija i ravnopravnija država, u kojoj građani osjećaju da njihovo mišljenje i stav konačno vrijede, kazali su iz SNP-a

Tridesetogodišnja totalitarna vlast DPS-a srušena je na današnji dan prije dvije godine. I pored svih turbulencija koje su se od tada desile na političkoj sceni Crne Gore, mora se konstatovati da je naša zemlja konačno prodisala slobodom i da su građani dosanjali san koji im je tako dugo djelovao neostvarljiv, kazali su iz Socijalističke narodne partije.

Crna Gora je danas nesporno demokratskija, pravednija i ravnopravnija država, u kojoj građani osjećaju da njihovo mišljenje i stav konačno vrijede. To je velika vrijednost 30. avgusta i nešto po čemu će ovaj datum zauvijek ostati  upamćen, kazali su u saopštenju.

- SNP je, kao dio koalicije Za budućnost Crne Gore, dala veliki doprinos da se Crna Gora oslobodi iz ralja DPS režima. Ponosni smo i na sve ono što smo uradili u periodu nakon 30. avgusta 2020. godine. Tu naročito mislimo na rezultate rada 43. Vlade Crne Gore, istorijsko potpisivanje Temeljnog ugovora sa SPC, beskrompromisnu borbu protiv korupcije i kriminala, koju smo bezrezervno podržali, kao i dobar rad naših predstavnika u izvršnoj i zakonodavnoj vlasti - zaključuju iz ove partije.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

Dusan Janjic
Јањић за „Дан“: Мањинска влада није крај ни ДПС-а ни ДФ-а
Желио бих да је ово почетак добрих односа између двије земље, да се не заврши само на овим посјетама Абазовића Србији и Вучића Црној Гори, већ да се то претвори у редовну комуникацију двију администрација, наводи Јањић
Kaluđerović: DPS zbog vlasti pokušao da zapali Crnu Goru
Kaluđerović: DPS zbog vlasti pokušao da zapali Crnu Goru
Objelodanjena prepiska između bivšeg visokog funkcionera Agencije za nacionalnu bezbjednost Draga Spičanovića i kontroverznog biznismena Aleksandra Mijajlovića, u kojoj se bez imalo ustezanja govori o planiranju crtanja grafita mržnje u Rožajama, predstavlja još jedan poražavajući dokaz kako je bivši režim Demokratske partije socijalista koristio državne institucije za proizvodnju haosa, straha i međunacionalne mržnje, kazala je Slađana Kaluđerović, potpredsjednica SNP-a i poslanica u Skupštini Crne Gore.

IZBOR UREDNIKA