Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
(VIDEO) Pejović: Tajnu programa zna samo Spajić; Abazović: Evrope sad 2 u budžetu nema
Ministar finansija je kazao i da je predviđen nastavak ulaganja u javno zdravstvo kroz povećanje budžeta i finansiranje kupovine opreme i izgradnje novih objekata kroz ukupno uvećanje od oko 135 miliona eura
Poslanici Skupštine Crne Gore raspravljaju o predlogu Zakona o budžetu za 2024. godinu, predlogu odluke o zaduživanju za narednu godinu i o predlog Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o budžetu i fiskalnoj odgovornosti. Ministar finansija Novica Vuković predstavio je plan za budžet za narednu godinu i istakao da je predviđeno povećanje minimane penzije.
Ministar je kazao i da je predviđen nastavak ulaganja u javno zdravstvo kroz povećanje budžeta i finansiranje kupovine opreme i izgradnje novih objekata kroz ukupno uvećanje od oko 135 miliona eura.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU