Заједно у нове побједе / Дан
07/06/2022 u 11:59 h
Danica TomaševićDanica Tomašević
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
StoryEditor

Ђаци завршних разреда Средње мјешовите школе „Бећо Башић“ из Плава прославили матуру: Кључ успјеха у џепу сваког матуранта

Желим да у наредном школовању, животу и раду буду одговорни и предани својим обавезама, јер то је кључ њиховог успјеха, казала је директорица Снежа Бојовић

 вечаним дефилеом центром града, уз поздраве родбине и бројних грађана, полазници завршних разреда Средње мјешовите школе „Бећо Башић“ из Плава обиљежили су завршетак матуре.

image

Плавска младост

Дан

Директорица школе Снежа Бојовић је оцијенила да се ради о још једној генерацији ђака која је показала да је кадра да одговори предстојећим животним задацима.

image

Мајски пупољци процветали

Дан

Казала је да је поносна на постигнуте резултате овогодишење генерације матураната, с надом да ће у наредном периоду те добре резултате крунисати новим успјесима.

image

Живот нуди изборе

Дан

- Задовољни смо што смо испратили још једну генерацију успјешних средњошколаца који су и у отежавајућим условима, изазваним појавом пандемије, показали да су спремни да успјешно корачају стазама живота.

image

Петице за све из генерације

Дан

Показали су завидно знање и примјерно владање, што их препоручује да буду од користи и себи и срединама у којима буду живјели и радили.

image

Зорни момци и ђевојке

Дан

Желим да у наредном школовању, животу и раду буду одговорни и предани својим обавезама, јер то је кључ њиховог успјеха – нагласила је Бојовић.

image

Стасали!

Дан

4 -1 Гимназија, Одјељењски старјешина Мевдија Миљуш

Еланда Цановић

Елма Цановић

Адила Цецуњанин

Илда Ћирковић

Амина Дрешковић

Славко Џудовић

Амра Гутић

Џеилана Хусеиновић

Амра Колашинац

Мерима Лалић

Менсуд Пејчиновић

Елма Пуришућ

Стефан Рајковић

Стефан Рајковић

Едил Срдановић

Елдина Шахмановић

Ајша Шаркиновић

Ерол Шаркиновић

Есмина Шаркиновић

image

Жеље су ту да се испуњавају

Дан

4-2 Гимназија (одјељење у Гусињу), одјељењски старјешина Зехра Реџепагић

Шејла Балић

Белмин Бектешевић

Маида Бектешевић

Елма Чекић

Џавид Дервишевић

Елма Хот

Едис Мркулић

Мерис Омерагић

Мирза Радончић

Зерина Радончић

image

Од колијевке

Дан

4-3 Гимназија (Одјељење на албанском), одјељењски страјешина Фадил Улај

Ањеза Балидемај

Ањеза Хасанђекај

Амина Руговац

Бесмик Синанај

Дитмир Улај

Дрен Ђонбалај

Едмонд Арифај

Енола Балидемај

Ермал Прелвукић

Ерблин Прелвукај

Еридон Ђонбалај

Форина Ђомбалај

Фатмир Синановић

Гентрит Улај

Ђована Шаланин

Лис Ђомбалај

Леонарда Ђековић

Ринард Ђомбалај

Мирлинда Ђомбалај

Мирлин Хасанђекај

Сами Кукиг

Зана Руговац

image

Срећни и поносни

Дан

4-4 Здравствени техничар, одјељењски страјешина Слободанка Фатић

Џенис Цановић

Џенан Цириковић

Селинда Чекић

Мериса Дешић

Џејлна Дрешковић

Амел Ђешевић

Рахман Емини

Имран Фератовић

Анеса Гачевић

Елинда Гутић

Мелиха Гутић

Адел Хоџић

Ален Јададић

Ибрахим Јасавић

Амила Јашаровић

Миљан Јокић

Адела Кандић

Вања Љутић

Амина Мулић

Амина Никочевић

Лариса Палавртић

Џенана Реџематовић

Ријад Срдановић

Селма Шахмановић

Ален Тошић

Николина Турковић

Нивеса Вучетић

image

Закључили дневнике

Дан

4-5 Пољопривредни техничари, Одјељењски страјешина Адела Шаботић

Мерис Баковић

Јована Бјелановић

Милета Бошковић

Едманд Цановић

Аделина Цириковић

Јована Ђуричанин

Армин Гутић

Един Гутић

Џенан Хусеиновић

Фарух Јашаревић

Мејрема Јуљевић

Бојан Катић

Адел Крцић

Мерис Крцић

Алмира Пуповић

Алма Пуришић

Елвин Пуришић

Алберт Рџепагић

Реџеп Руговац

Аманда Шуровић

Анита Шарововић

Данијела Турковић

Милорад Вулетић

image

Испунили споменаре

Дан

3-6 Кувари, одјељењски страјешина Селмир Пуришић

Емир Баковић

Алмина Бесковић

Андрија Бојовић

Мелинда Цановић

Љеона Цановић

Елма Цановић

Џенис Цецуњанин

Хана Цириковић

Орхан Гутић

Фериз Хаџовић

Авдија Хусеиновић

Лејла Кабашић

Арслан Кастрат

Лејла Крцић

Рахима Лалић

Енеса Марковић

Суљо Марковић

Матија Раденовић

Дарко Раденовић

Хајрија Рековић

Стефан Симоновић

Стефан Спалевић

Лејла Шабовић

Санел Шеховић

image

Отворили фото-албуме

Дан

3-7 Извођачи грађевинских радова, одјељењски страјешина Станко Трифуновић

Јусуф Цановић

Азем Хусеиновић

Фахрет Јасавић

Павле Јокић

Шабан Маркишић

Самир Пуришић

Јусуф Пуришић

Нихад Реџематовић

Асмир Шахмановић

Алмас Шарововић

Раба Шарововић

Сенид Вучетовић

3-8 Продавачи (одјељење на албанском)

Одјељењски страјешина

Есмина Руговац

Алибона Ђомбалај

Алвис Синановић

Аниса Прелвукај

Доњета Хакај

Дорарт Кукић

Елидијана Имерај

Јетон Мујовић

Квендрим Синанај

Влорјан Ћосај

3-9 Продавачи (одјељење у Гусињу)

Одјељењски страјешина

Светлана Девић

Едвин Балић

Маид Чекић

Илхан Никочевић

Медин Омерагић

Омар Омерагић

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
04. avgust 2022 06:21