Nakon svečane šetnje glavnom gradskom ulicom maturanti Srednje medicinske škole „Dr Branko Zogović“ i Srednje tehničke škole „Vukadin Vukadinović“ lud i nezaboravan provod nastavili su u restoranima „Vesković“ i „Nama“. Elegantno odjeveni , uz pjesmu i igru, slavili su do kasno u noć, poručujući da će duboko u svojim srcima nositi uspomene iz srednje škole. Nazdravljali su prošlim i budućim vremenima, odajući posebnu zahvalnost svojim profesorima što su ih usmjeravali na pravi put.
- Stavili ste tačku na srednjoškolsko obrazovanje, ali, vaša zrelost i znanje tek treba da se dokazuju. Uložite napore da budete humani i korisni članovi društva i neka vas prati porodična i poslovna sreća – kazao je obraćajući se veselim maturantima direktor Srednje medicinske škole Žarko Raičević.
Riječi pozdrava uputio je i direktor Srednje tehničke škole Vujica Popović, rekavši da su slavljenici, zahvaljujući stručnom i predanom radu nastavnog osoblja, na pravi način osposobljeni za nastavak daljeg školovanja i zasnivanje radnog odnosa.
D.J.
SREDNjA MEDICINSKA ŠKOLA „DR BRANKO ZOGOVIĆ“
IV-1
Medicinski laboratorijski tehničar
Odjeljenski starješina
Jelena Lekić
Jelena Aksić
Anja Babić
Marijana Bolević
Bojana Brakočević
Ivana Brakočević
Lazar Guberinić
Danijel Gudović
Milutin Gudović
Marijeta Dajević
Dmitar Došljak
Miodrag Đukić
Elmedin Zeković
Milica Janić
Lidija Jevrić
Sanja Jokić
Semir Krivošić
Teodora Luković
Violeta Nedović
Bojana Otović
Željka Popović
Milica Radojević
Tijana Tomović
Ljubiša Čukić
Vukosav Šćekić
IV-2
Farmaceutski tehničar
Odjeljenski starješina
Snežana Femić
Sandra Adrović
Filip Barjatarović
Katarina Vojinović
Ksenija Vukićević
Aleksandra Garčević
Miljan Golubović
Đorđije Guberinić
Sara Guberinić
Isidora Zindović
Milica Ivanović
Momčilo Joksimović
Danijela Komatina
Radun Korać
Tamara Lazarević
Anastasija Lazović
Marta Lalević
Anđela Lalić
Katarina Nikoletić
Aleksandra Pešić
Vanja Popović
Marina Popović
Jelena Radević
Kosara Ristić
Nikola Ćulafić
Tina Ćulafić
Eldam Fakić
Andrea Čukić
Jovana Šekularac
Andrijana Šćekić
Jovana Šćekić
IV-3
Zdravstveni tehničar
Odjeljenski starješina
Semir Muratović
Suanita Adrović
Dino Agović
Anđela Bubanja
Milan Golubović
Marica Davidović
Denisa Duraković
Luka Đurović
Minela Erović
Erna Zulović
Sara Ivanović
Balša Jočić
Lazar Jokić
Miloš Korać
Majda Malezić
Jelena Marković
Ana Maslovarić
Arijan Mehović
Anastasija Milović
Dragana Miltenović
Ensar Muković
Sara Mrdak
Luka Raičević
Aleksandra Rmuš
Jana Sekulić
Adela Spahić
Šejla Uković
Tina Džiknić
Katarina Džudović
Miloš Šćekić
Admir Kalač
IV-4
Zdravstveni tehničar
Odjeljenski straješina
Maja Krgović
Mersudin Barudžija
Rajko Božović
Marija Bojić
Nemanja Bubanja
Nemanja Vulić
Stefan Vulić
Marijana Guberinić
Vukman Dabetić
Enis Duraković
Anđela Đurović
Vasilije Zindović
Luka Zogović
Biljana Janković
Nikolija Jevrić
Biljana Knežević
Milica Labović
Dejana Latinović
Aleksandar Marsenić
Dejan Marsenić
Almina Mehović
Anela Muratović
Luka Radičević
Mila Stojković
Hilda Temalj
Elma Trubljanin
Sandra Novalić
Meliha Hajdarpašić
Amer Honsić
Marijana Šćekić
Aldijana Šuntić
IV-5
Zdravstveni tehničar
Odjeljenski starješina
Kristina Savović
Samra Bahović
Suzana Bakić
Dmitar Bugarin
Mihailo Vukanić
Saška Vukićević
Mladen Garčević
Emina Grbović
Maša Grozdanić
Biljana Zečević
Ivana Zečević
Nemanja Joksimović
Stefan Joksimović
Dobrila Laban
Slađana Mališić
Ivana Marsenić
Stefan Milanović
Merisa Omerović
Sadat Osmanović
Ivona Paunović
Anastasija Pešić
Erna Piljević
Medina Piljević
Svetlana Premović
Milana Simonović
Anica Smolović
Aida Ćatović
Ivana Ćorović
Lejla Hodžić
Aleksandra Čukić
IV-6
Zubno-stomatološki tehničar
Odjeljenski starješina
Darko Raković
Kristina Babović
Nikolina Božović
Alida Grbović
Larisa Grcović
Balša Grubović
Anes Dreković
Dušan Jevrić
Denis Kajević
Denisa Kalić
Hassan Khovitar
Larisa Kljajić
Milija Lalić
Krstinja Maljaj
Irena Obradović
Aleksandra Otašević
Vanja Pavićević
Mitar Paunović
Ilija Radivojević
Jovana Raković
Amina Ramović
Kristina Stojanović
Mile Tanović
Adel Škrijelj
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA “VUKADIN VUKADINOVIĆ”
III -M
Razredni starješina
Velibor Jovančević
Igor Bubanja
Igor Dašić
Predrag Jevrić
III - U
Razredni starješina
Goran Folić
Selma Iković
Marijan Janković
Kadrija Korać
Goran Mališić
Stefan Petrić
Danilo Radević
Vasilije Nišavić
Aleksandar Raičević
Saša Šekularac
Jelena Banović
Ramiza Đerekarac
Mladen Ivezić
Ivica Koska
Milorad Lekić
Vuk Lutovac
Anes Nikšić
Jovana Nišavić
Svetlana Otović
Mirosava Radenović
Filip Raković
Stefan Ralević
Predrag Šoškić
Danko Šćepović
IV - E
Razredni straješina
Rabija Adrović
Aleksandra Bojičić
Petar Bubanja
Ismir Jašarović
Nikola Kiković
Kristina Lalević
Vladimir Matović
Nada Matović
Jovana Pantović
Branka Šćekić
Martina Šćekić
Aleksandra Šćepović
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.