Za zlostavljanje dječaka policajcu dva i po mjeseca * Građani plaćaju ambasadore koji podržavaju govor mržnje * DPS i SD uzeli 16 puta više para nego druge stranke zajedno * Podstanara 60.000, a Vlada daje višestruko zbrinutim funkcionerima * Zbog elektrana moćnika deset sela često bez struje * Vučić: Ne plašim se susreta sa Putinom * Stiže album pun poruka i fazona

Napiše mu nastavnik u indeks „majmun”.
Perica kaže: Pa nastavniče ovdje je samo potpis, nema ocjene!!!

Sine - kaže majka - daj polovinu svog kolača maci. Moraš da naučiš da u životu dijeliš sve što imaš.
- Neću da joj dam - uzjoguni se dijete - ni ona meni ne daje miševe.

Regioni POVODOM DANA OPŠTINE BAR, 24. NOVEMBRA ODRŽANA TRADICIONALNA ŠESTA ULIČNA TRKA U 32. trke takmičilo se 600 učesnika
BAR – Povodom Dana opštine Bar, Društvo pedagoga fizičke kulture opštine Bar, pod pokroviteljstvom lokalne uprave organizovalo je tradicionalnu 6. uličnu trku. Preko 600 učesnika ove manifestacije trčalo je centralnim barskim ulicama. Program je realizovan u 32. trke.

U kategrji rekreativci (Ž) 800 m prvo mjesto osvojila je Marina Drešić, a drugo Kaća Petrović.

Rekreativci (M) 1500 m prvi je bio Nikola Vukčević, drugi Velimir Ćorović, a treće mjesto je osvojio Željko Golubović. U kategorji veterani + 40 (M) 1500 m prvo mjesto pripalo je Dragoljubu Koprivici, a drugo Veselinu Petrušiću.

U konkurenciji vrtića mlađi uzrast (Ž) na 50 metara prvo mjesto osvojila je Ajša Kuč, drugo Maša Živaljević, a treće Mina Bulatović. Kod dječaka u istoj kategorji prvi je bio Danilo Japtin, drugi Jovan Gvozdenović, a treći Ardit Berjašević. U konkurnciji predškolski uzrast (Ž) na 100 m: prvo mjesto osvojila je Sara Glavanović, drugo Sofija Martinović, a treće Lana Bulatović. Kod dječaka u istoj konkutrenciji prvo mjesto pripalo je Petaru Madžaru, drugo je osvojio Jovan Ratković, a treće Vasilije Luketa.

U konkurencviji osnovne škole I razredi (Ž) na 150 m: prva je bila Aldina Ličina , druga Valerija Gerasimova, a treća Katarina Madžar. Kod dječaka ali na 200 metara prvo mjesto pripalo je Andreju Ranitoviću, drugi je bio Jaman Hajdarević, a treće mjesto osvojio je Danilo Glavanović.

U kategrji II razredi (Ž) na 200 m: prvo mjesto pripalo je Maši Lekić , druga je bila Sofija Đuranović, a treće Mina Lukulić . Kod dječaka ali na 250 m prvo mjesto pripalo je Žarku Strahinja, drugo Nikoli Vlahoviću, a treće Tariku Tošiću.

U kategprji trećih razreda (Ž) na 250 m prvo mjesto osvojila je Jovana Milatović, drugo Nađija Nerda , a treće Iva Buntić. Kod dječaka na 300 m prvo mjesto pripalo je Strahinji Ranitoviću, drugo je bio Simon Stanković, a treći Ognjen Kontić .

U kategorji četvrtih razreda (Ž) na 300 m: prva je bila Anja Novaković, drugo mjesto pripalo je Mini Knežević, a treće Anđeli Jelić. Kod dječaka na 350 m prvo mjesto osvojio je Danilo Kisić, drugo Alen Balji, a treće Faris Hodžić .

U kategorji petih razreda (Ž) na 350 m prvo mjesto osvojila je Petra Ražnatović, drugo Elena Dacić, a treće Ana Radunović . Kod dječaka na 400 m prvo mjesto pripalo je Miloradu Kaluđeroviću, drugo Aleksi Šekularacu, a treće Đorđu Šekularac.

U kategorji šestih razreda djevojčice na 450 m prva je bila Anđela Đuranović, druga Ena Dobrković , a treća Mia Šofranac. Dječaci na 500 m prvo mjesto osvojio je Belmin Hasanović,drugo Marko Kosović , a treće Jovan Lekić.

U kategorji sedmih razreda za djevojčice na 600 m prvo mjesto osvojila je Teodora Petrov , drugo Jovana Raketić , a treće Marija Dutina. Kod dječaka na 700 m prvi je bio Todor Begzić, drugi Adnan Sejdović, a treći Balša Milatović.

U kategorji9 osmih razreda (Ž) 700 m prvo mjesto pripalo je Anabeli Mujović, druga je bila Dejana Mašanović, a treća Jovana Junković. Muškarci na 800 m prvo mjesto pripalo je Matiji Kisin, drugo Damjanu Đurniću, a treće Balši Đokoviću.

U kategorji 9. razredi (Ž) 800 m prva je bila Mirjana Lukolić , druga Tamara Potpara, a treća Nikolina Mandić. Muškarci na 800 m prvi je bio Srđan Lunjić, drugi Velimir Ljutica, a treći Filip Lukačević.

D.S.

Srednjoškolci trčali od 800 do 1500 metara
U kategroji srednje škole prvi razredi (Ž) 800 m prvo mjesto pripalo je Divni Ratković, drugo Andrei Rajšić, a treće Nikolini Tomanović. U kategroji drugih razreda (Ž) 800 m prva je bila Ana Kljakić, druga Ivana Milošević. Srednje škole 3. razredi (Ž) 800 m prvo mjesto osvojila je Nevena Vukčević, a drugo Aleksandra Džiknić.

Kod muškaraca u kategorji prvih razreda srednje škole 1500 m prvi je bio Danis Ljuši, drugi Nikola Mišeljić, a treći Dušan Bjelić .

U kategorji 2. razred (M) -1500 m prvo mjesto pripalo je Vladimiru Smoloviću, drugo Zoranu Gvozdenoviću , a treće Marku Đonović.

Srednje škole 3. razredi (M)- 1500 m prvo mjesto pripalo je Ajlanu Hajdareviću, drugo Elsanu Škrijelj, a treće Filipu Marstijepoviću. Srednje škole 4. razredi (M) 1500 m prvi je bio Matija Sarić, drugi Haris Ćorović, a treći Mustafa Ramović.