Porudzbenica
Riječ
Dana |
Dragan Koprivica, direktor Centra za demokratsku tran.:
– Agencija za sprečavanje korupcije do sada nije kao problem prepoznala pojavu da ministri zloupotrebljavaju javnu funkciju u toku predizborne kampanje.
|
Vic
Dana :) |
Uče mama i tata dijete da priča:
- Kako se čuje mačka?
- Mjau, mjau...
- Bravo! A kako se čuje pas?
- Vau, vau...
- Super! A kako se čuje miš?
- Klik, klik..
Mujo napravio neki belaj i doveli ga kod sudije.
- Pa šta vas je dovelo ovdJe? - upita sudija
- Velika marica i četiri policajca - kaže Mujo.
Igraju dvije plavuše fudbala i jedna kaže: -Too dala sam koš! A druga odgovara na to: -Glupačo nije ti ovo odbojka.
|

|
|
|
|
Sport
POLUFINALE PLEJ-OFK CRNOGORSKE LIGE ZA ODBOJKAŠE
Bjelopoljci se priključili Budvanima
Budućnost Kapital Plaza – Jedinstvo Bemaks 2:3 (28:26, 21:25, 25:18, 22:25, 12:15)
Dvorana Univerziteta Crne Gore. Gledalaca: oko 200. Sudije: M. Delić i D. Vučinić (oboje iz Podgorice).
BUDUĆNOST: B. Vlahović, Bošković, Peruničić, N. Radović, Dubak, Hadžisalihović, Šćepanović, Tatar, I. Vlahović, Jelić, Vidić, B. Radović, Zvicer, Pavićević.
JEDINSTVO: Kuburović, Đuretić, Delić, Dizdarević, Pavićević, B. Bulatović, Rudić, L. Bulatović, Bugarin, Tomić, Popović, Vukić.
Odbojkaši Jedinstva nastavljaju da sanjaju duplu krunu. Bjelopoljci su i u drugom meču polufinala plej-ofa Prve crnogorske lige, poslije velike drame i pet setova, pobijedili Budućnost i izborili šansu da nakon Kupa u svoje vitrine donesu i drugi pehar. Da bi to ostvarili potrebno je da u finalu doigravanja sa Budvanskom rivijerom prvi ostvare tri pobjede. Mogli su sinoć Podgoričani da vrate polufinalnu seriju u Bijelo Polje, ali su pri rezultatu 12:10 u taj-breku stali i dozvolili gostima da serijom 5:0 spriječe odigravanje majstorice.
N.J.
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen. Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.
Uslovi korišćenja
Svako neovlašćeno korišćenje sadržaja štampanog i on-line izdanja Dana kažnjivo je i vlasnik prava shodno Zakonu o autorskim i srodnim pravima ima pravo na zaštitu od istog, kao i na naknadu štete prouzrokovane takvim radnjama.
Zabranjeno je svako objavljivanje, modifikovanje, kopiranje, štampanje, reprodukovanje, distribuiranje ili na drugi način javno prikazivanje podataka, tekstova, fotografija i informacija iz naših izdanja, bez pisane saglasnosti Jumedia Mont doo.
MARKETING
loading...
|
Karikatura DAN-a
Pogledaj sve karikature >>>
|