MISAO DANA: Žene vole jednostavne stvari. Na primjer da im čitaš misli!
Dolazi pandur Mile ujutro na posao u stanicu. Komandir primijeti da Mile ima jednu crnu i jednu bijelu čarapu na nogama pa mu reče:
• Zašto da idem kući bez veze jer i kod kuće imam isto crnu i bijelu čarapu!

Sport - datum: 2018-08-28 OMLADINSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE – 4. KOLO
Sa utakmice Jedinstvo – Budućnost Zeti derbi protiv OFK Titograda
Zeta – OFK Titograd 2:1 (2:0)
Pomoćni teren stadiona „Trešnjica”. Gledalaca: 50. Sudija: Jovica Bojović (Nikšić). Strijelici: L. Lambulić u 18. i Pejović 21. za Zetu, a Škrijelj u 79. minutu za OFK Titograd. Žuti kartoni: Milošević, L. Lambulić (Zeta).
ZETA: Vučić, J. Vukčević, Milošević (od 77. Ni. Đurović), Maraš, Ne. Đurović, Tripunović, Pajović (od 76. Zlatičanin), M. Lambulić, L. Lambulić, Pejović (od 90. Šćekić), Peruničić.
OFK TITOGRAD: Joksimović, Jelić (od 65. S. Šćepanović), Adžić, Rakočević (od 46. Kalezić), Drinčić, Muradbašić, Škrijelj, Ćatović, Stanišić (od 76. M. Šćepanović), Vujović, Mališić (od 56. Popović).
Omladinci Zete ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu. U derbiju kola, izabranici Pera Tatalovića su savladali OFK Titograd sa 2:1 i još jednom pokazali da imaju ekipu spremnu za najveće domete.
Domaći su za tri minuta riješili meč. Igrao se 18. minut kada je Lazar Lambulić na efektan način pogodio mrežu rivala, a tri minuta kasnije Nikola Pejović je udvostručio prednost Nikola Pejović. „Romantičari” su desetak minuta prije kraja uspjeli da ublaže poraz, strijelac je bio Alden Škrijelj.D.P.

Grbalj - Sutjeska 0:3 (0:1)
Pomoćni teren stadiona Grblja. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Ćupić (Podgorica). Strijelci: Šofranac u 22, A. Babić u 79. iz jedanaesterca i Vujačić u 84. minutu. Žuti kartoni: Stanišić, Ivančević, Radulović (Grbalj), A. Vlahović, Babić (Sutjeska).
GRBALj: Nikić, Bogetić (od 35. Drobnjak), Pribilović (od 80. Tabajica), Stanišić, Ivančević, Bojković, Krivokapić, Radulović, Vučetić (od 81. Razić), Perović (od 80. Vorfaj), Glavan.
SUTJESKA: Mićanović (od 87. R. Dubljević), V. Vlahović. Toljić, A. Vlahović, A. Babić, Bajović (od 80. Delibašić), Vujačić (od 85. Božović), Lalatović, B. Dubljević, Bulajić (od 74. Mirković), Šofranac (od 74. L. Babić).
Sutjeska je nastavila pobjednosni niz. Slavili su Nikšićani u Radanovićima sa 3:0 i zadržali čelnu poziciju na tabeli.D.P.

Iskra – Dečić 1:2 (0:1)
Pomoćni teren stadiona „DG arena”. Gledalaca: 20. Sudija: Ivan Šarac (Cetinje). Strijelci: Filipović u 60. za Iskru, a Kijamet u 45. iz jedanaesterca i Malići u 70. minutu za Dečić. Žuti kartoni: Vučeljić, Kovačević, V. Jovanović (Iskra), Kijamet, Gojčaj, Dušaj (Dečić). Crveni karton: Roganović (Iskra) u 90+4 minutu.
ISKRA: Stevović, Tadić, Knežević, Simonović (od 46. V. Jovanović), Vučeljić, Filipović, Šaletić, S. Jovanović, Kovačević (od 85. Pavićević), Vasecki (od 46. Perović, od 90+1 Marković), Bošković.
DEČIĆ: Krnić, Dušaj, Đeljević, Pepić (od 75. Krkanović), Mustagrudić, Gojčaj (od 78. Marković), Al. Pepeljak, Vuljaj, Malići (od 87. Ljuljđuraj), Hakšabanović, Kijamet (od 87. Ad. Pepeljak).
Do prve pobjede u sezoni, omladinci Dečića stigli su na gostovanju protiv Iskre. Mensur Kijamet je u poslednjim trenucima prvog dijela iskoristio penal i svome timu donio prednost, ali su Danilovgrađani u 60. minutu stigli do izjednačenja – strijelac je bio Filip Filipović. Ipak, desetak minuta kasnije Tuzani su postigli drugi gol preko Malićija i obezbijedili tri boda.

Jedinstvo – Budućnost 1:1 (1:0)
Gradski stadion u Bijelom Polju. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Šćekić (Berane). Strijelci: Božović u 25. za Jedinstvo, a Rjo Šatani u 48. minutu za Budućnost. Žuti kartoni: Božović, Šutović (Jedinstvo), P. Vukčević (Budućnost).
JEDINSTVO: Džafić, Obradović, Šutović, Perošević (Šekularac), Mrdak (Kanalić), Anđelić, Đ. Cvijović (Kovačević), Vlaović (Ramović), Klapija, A. Cvijović (Bahović), Božović.
BUDUĆNOST: Radulović, Drešaj, Ražnatović, Tripković (Osmanović), Šabotić, Brnović, Bojović (Striković), Šatani, Obradović, Krivokapić (P. Vukčević), P. Vukčević.
Nakon utakmice sa OFK Titogradom, u Bijelom Polju je viđena još jedna dobra omladinska fudbalska predstava. Snage su ukrstili domaćini protiv Budućnosti i nakon obostrano kvalitetne, borbene i fer igre svakome je pripao po bod.
Jedinstvo je povelo u 25. minutu. Nakon kornera koji je sa lijeve strane izveo Andrej Cvijović, lopti je glavom zakačio Stefan Božović i proslijedio u mrežu. Podgoričani su izjednačili na startu drrugog dijela meča. Petar Vukčević je prošao po lijevoj strani, prošao je nekoliko domaćih igrača i onda kao na tacni loptu dodao do Japanca Šatanija. kojem nije bilo teško da je sa nekoliko metara plasira u nebranjenu mrežu.M.N.

Kom Eurozoks - Lovćen 3:1 (0:1)
Pomoćni teren stadiona Koma. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Knežević (Podgorica). Strijelci: B. Bulatović u 69, 74. i 85. za Kom Eurozoks, a Bracanović u 21. minutu za Lovćen. Žuti kartoni: Rajković, L. Vlahović (Kom Eurozoks), A. Latković, Ražnatović, Roganović (Lovćen).
KOM EUROZOKS: S. Vukčević, Radenović, Lačević (od 90. Marković), Milošev, Rajković (od 70. F. Vlahović), Radosavović (od 88. I. Vukčević), L. Bulatović, B. Bulatović, Đurić (od 80. Nuculović), L. Vlahović, Gačević (od 64. Drašković).
LOVĆEN: Marković, Roganović, Zuber, Ražnatović (od 80. Kaluđerović), Hočko, Zeković, Vujović, Pejović, Bracanović, L. Latković, A. Latković (od 90+2 Vukotić).
Zlatičani su stigli do još jedne pobjede u prvenstvu. Savladali su kao domaćini sastav Lovćena sa 3:1, nakon bolje i efikasnije igre u drugom poluvremenu. Tvorac trijumfa bio je Balša Bulatović, koji je za svega 16 minuta postigao tri pogotka.D.P.

Mornar – Arsenal 2:2 (1:0)
Pomoćni teren stadiona Grbalj. Sudija: Miloš Bešović (Podgorica). Strijelci: Balić u 6. i Martinović u 56. za Mornar, a Kotarac u 46. i S. Šušić u 68. iz jedanaesterca za Arsenal. Žuti kartoni: Perović (Mornar), D. Šušić, Nedović (Arsenal).
MORNAR: Kovač, Mucević, Duraković, Kiković, Stešević (Ivačković), Dragojević, Balić, Perović, Hodžić, Raičković (Martinović), Marstjepović.
ARSENAL: Đurović, Međedović, Vuković, Đukić, Kotarac, S.Šušić, D.Šušić, Zoran, Nedović, Labović, Ralević
Igrači Mornara su umjesto na „Topolici”, domaćini Arsenalu bili na pomoćnom terenu Grblja. U interesatnom meču rivali su osvojili po bod – 2:2.D.S.

Mladost Lješkopolje – Rudar 4:0(1:0)
Stadion: „DG ,Arena”. Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Marković (Podgorica). Strijelci: D. Mugoša u 33, Turković u 54. i Prelević u 88. i 90+1.minutu. Žuti kartoni: Vojinović, M. Krstonijević (Rudar).
MLADOST Lj:Marković, Unkašević, Radulović (od 46.Turković), Bojanović (od 58. A. Mugoša), Stijepović, Radunović, Bulatović (od 63.Pejović), D.Mugoša (od 67. Zejak), Vučinić (od 63. Savović), Prelević, Nikočević.
RUDAR: Bećović (od 90. Raonić), Tešović (od 83. Terzić), Starovlah, Fuštić (od 56. M. Krstonijević), Aleksandar Raonić, Kordić (od 83. Despotović), Vojinović, V. Krstonijević, Irić (od 86. Vučetić), Dragaš.
Lako i ubjedljivo su Lješkopoljci stigli do trijumfa nad Pljevljacima.D.P.

Rezultati 4. kola: Iskra – Dečić 1:2, Zeta – OFK Titograd 2:1, Jedinstvo – Budućnost 1:1, Grbalj – Sutjeska 0:3, Kom Eurozoks – Lovćen 3:1, Mladost Lješkopolje – Rudar 4:0, Mornar – Arsenal 2:2. Utakmica Berane – Petrovac nije odigrana.

1. Sutjeska 4 4 0 0 17:0 12
2. Zeta 4 4 0 0 19:4 12
3. Budućnost 4 3 1 0 18:1 10
4. OFK Titograd 4 3 0 1 9:4 9
5. Kom 4 3 0 1 7:3 9
6. Mladost Lj. 4 2 0 2 5:6 6
7. Jedinstvo 4 1 2 1 5:4 5
8. Mornar 4 1 1 2 6:12 4