Knežević slobodno da objavi sadržinu razgovora * Privedeni zbog ubistva u Sarajevu * Šverc preko Bara koči put ka EU * Desetine hiljada građana slavilo na otvorenom * Disciplinovanje neposlušnih * Krivična prijava protiv Dragičevića * Kakistokratija

Uspjeli smo u našim razvojnim politikama, uprkos i još uvijek prisutnoj potrebi da branimo državu i identitet od onih koji i dalje priželjkuju njeno nestajanje.

Mujo i Haso krenuli u posjetu jaranu Ibru u njegov novi stan u neboderu. Uđu oni u neboder, vide da je Ibro na 12. spratu pa će Haso:
- A koji je broj?

- Haso bolan zašto piješ toliko??
- Pokušavam da utopim probleme ali prokleta đubrad znaju plivati!!!

Sport ENGLESKA PREMIJER LIGA – 21. KOLO Junajted nastavio seriju, samo bod za Čelsi
Prvi dani Nove godine rezervisani su za redovno kolo u Engleskoj Premijer ligi. Dvadesetprvo kolo igrano je juče i prekjuče, a obilježio ga je još jedan trijumf Mančester junajteda. „Crveni đavoli“ su stigli do četvrte vezane pobjede pobjede, ovoga puta na gostovanju u Njukaslu – 2:0. Romel Lukaku je u 64. minutu doveo tim Ole Gunara Solskjera do prednosti, a tačku na ovaj susret stavio je Rašvord, deset minuta prije kraja susreta.
Svoje navijače je razočarao Čelsi, koji je na „Stemfordu“ odigrao samo 0:0 sa Sautemptonom. Važnu pobjedu ostvarila je ekipa Kristal Palasa, koja je na gostovanju slavila protiv Volvsa sa 2:0. Gosti su do nova tri boda stigli u samom finišu susreta – najprije je Aju pogodio mrežu „vukova“, a onda je u četvrtom minutu nadoknade vremena Luka Milivojević realizovao penal za konačnih 2:0. Pobjednika nije bilo u duelu Vesta Hema i Brajtona. Dva gola za domaći sastav postigao je Arnautović, dok su Stivenst i Dafi pogodili mrežu tima iz Londona. Barnli je u derbiju začelja slavio protiv Hadersfilda sa 2:1 i to nakon preokreta. Domaći su golom Muniea poveli u 33. minutu, a onda su se Vud u 40. i Barns u 74. minutu pobrinuli da bodovi odu na njihov konto.
Sjajan meč odigrali su Bornmut i Votford. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu – Ake, Vilson i Frajser su bili strijelci za domaćina, dok su Dini dva puta i Sema pogodili za goste.
U utorak su igrana tri meča. Totenhem je u Kardifu za pola sata završio posao protiv istoimenog domaćina i golovima Kejna, Eriksena i Sona slavio sa 3:0. Arsenal je u londsonskom derbiju bio ubjedljiv protiv Fulama – 4:1, dok je jedan pogodan Džejmija Vardija bio dovoljan Lesteru da trijumfuje u Liverpulu protiv Evertona.D.P.

Semafor

Čelsi – Sautempton 0:0, Volvs – Kristal Palas 0:2 (Aju 83, Milivojević 90+4), Vest Hem – Brajton 2:2 (Arnautović 66, 68 – Stivens 56, Dafi 58), Hadersfild – Barnli 1:2 (Munie 33 – Vud 40, Barns 74), Bornmut – Votford 3:3 (Ake 3, Vilson 37, Frajser 40 – Dini 14, 27, Sema 38), Njukasl – Mančester junajted 0:2 (Lukaku 64, Rašford 80).
Igrano u utorak: Kardif – Totenhem 0:3 (Kejn 3, Eriksen 12, Son 26), Everton – Lester 0:1 (Vardi 58), Arsenal – Fulam 4:1 (Džaka 25, Lakazet 55, Ramzi 79, Obamejang 83 – Kamara 69).