Milo nije prijavio satove od 1,5 miliona  * Vakcina nije uslov za upis * Koljenšića oslobodio pa osudio isti sudija * Iz Skadra švercovali 151 kilogram droge * Tražiću od Unije produžetak pregovora * Iz Evrope stiže podrška za formiranje tehničke vlade * Kadija te tuži, kadija ti sudi
  Izdanje: 03-04-2019

Branka Bošnjak, poslanik Demokratskog fronta:
– Radne grupe za izborno zakonodavstvo bez opozicije ne postoje.

Mama, čime se bavi roda nakon što je donijela dijete u porodicu?
Leži na krevetu, gleda televizor, jede, pije pivo, igra igrice na internetu, ponekad izađe i ode na fudbal ili kartanje...
Na suđenju pita sudija optuženog Zemunca:
• Imate li nešto za svoju odbranu?
• Imam u garaži dva Magnuma i tri Kalašnjikova!

Sport - datum: 2019-04-02 OMLADINSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE – GRUPA A (4. KOLO)
Sa utakmice između Budućnosti i Zete „Plavi” ubjedljivi protiv Zete
<h1>Budućnost – Zeta 6:0 (1:0)
Pomoćni teren Budućnosti na Starom aerodromu. Gledalaca: 100. Sudija: Dalibor Vujisić (Podgorica). Strijelci: Mrvaljević u 29, 55. i 76, Mijović u 64, Maraš u 81. i Vukotić u 86. minutu. Žuti kartoni: Vukčević, Mijović (Budućnost), Đurović, Vukčević (Zeta).

BUDUĆNOST: Nikčević, Roganović, Vukčević (od 56. Vuković), Mrvaljević (od 78. Maraš), Osmanović, Vukotić, Striković (od 73. Milić), Šabotić (od 46. B. Obradović), O. Obradović, Mijović (od 67. Gluščević), P. Vukčević.

ZETA: Vučić, Puletić (od 71. Bašanović), Pajović (od 62. Đurović), Vukčević (od 46. Bečić), Đurović, L. Lambulić (od 70. Krstović), Milošević, Pejović, Ma. Lambulić, Tripunović (od 85. Peličić), Peruničić.

Derbi je ostao samo na papiru. Omladinci Budućnosti deklasirali su Zetu sa 6:0 i ostali u trci sa Sutjeskom za prvo mjesto. Izabranici Srđana Radonjića su bili bolji u svim segmentima igre, a svojom partijom na ovom susretu istakao se Marko Mrvaljević, koji je tri puta tresao mrežu ekipe iz Golubovaca.

Sutjeska – Kom 1:1 (1:0)

Pomoćni teren stadiona kraj Bistrice. Gledalaca: oko 100. Sudija: Dejan Marković (Podgorica). Strijelci: Vujačić u 38. za Sutjesku, a Bulatović u 65. minutu za Kom. Žuti karton: Bajović, Šofranac, Bulajić (Sutjeska), Bulatović, Mijović (Kom).

SUTJESKA: Mićanović, Mirković, Vlahović, Lalatović, L. Babić, Toljić, Dubljević, Šofranac (Milović), Bulajić (Janjić), Bajović (Bojović), Vujačić.

KOM: Vukčević, Milošev, Drašković (Tošković), L. Vlahović, Nuculović, Bulatović, Radenović, Cerović, Radosavović (Vukčević), Račić (F. Vlahović), Mijović (Gačević).

Tvrda utakmica, koja nije mogla zadovoljiti gledaoce, okončana je čini se najrelanijim rezultatom – 1:1. Omladinci Sutjeske poveli su golom Ivana Vujačića u 38. minutu, ali u nastavku nisu uspjeli da sačuvaju minimalniu prednost. Bod Zlatičanima donio je Balša Bulatović, pogotkom u 65. minutu susreta.

B.K.

Grbalj – OFK Titograd 1:1 (1:1)

Pomoćni teren stadiona Grblja. Gledalaca: 30. Sudija: Branko Odalović (Nikšić). Strijelci: Stanišić u 3. za Grbalj, a Rakočević u 33. minutu za OFK Titograd. Žuti kartoni: Popović (Grbalj), Mališić, Muzurović (OFK Titograd).

GRBALj: Popović, Šunjević (od 88. Gluščević), Krivokapić, Pribilović, Vučetić (od 90+2 Tabajica), Stanišić, Glavan, Vraneš, Klać, Perović (od 90+2 Razić), Ivančević.

OFK TITOGRAD: Joksimović, Adžić (od 63. Vujović), Jelić (od 75. Šćepanović), Popović, Muradbašić, Perišić, Mališić, Matanović, Rakočević, Muzurović (od 87. Spahić), Drinčić.

U duelu Grblja i OFK Titograda nije bilp pobjednika – 1:1. Domaći su poveli na samom startu utakmice pogotkom Nikole Stanišića, a izjednačenje i bod „romantičarima” donio je Lazar Rakočević u 33. minutu.

Jedinstvo – Mladost Lj. 0:2 (0:2)

Gradski stadion u Bijelom Polju. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Knežević (Berane). Strijelci: Dapčević u 77. i Turković u 80. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Božović, Perošević (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Džafić, Obradović, Šekularac (Kanalić), Ramović (Cvijović), Šutović (Knežević Gojačanin), Perošević, Mrdak (Nedović), Vlaović (Redžepagić), Klašpija, Hadžibegović, Božović.

MLADOST: Jovanović, Božović, Nikočević, Pejović, Prelević, Stijepović (Turković), Bojanović (Dapčević), Ukšanović, Bajović, Radunović (Vučinić), Vujačić (Pavićević).

Pravi potez trener gostiju Igor Lukovac napravio je sa dvije izmjene. Još u 25. minutu u igru je uveo Pavla Turkovića, koji je „glavni krivac” što su gosti iz jedina dva udarca u okvir gola pogodili mrežu. Postigao je Turković drugi gol, dok je prvi djelo, takođe,,rezerviste' Vuka Dapčevića.

M.N.

Rezultati 4. kola: Jedinstvo – Mladost Lješkopolje 0:2, Sutjeska – Kom 1:1, Budućnost – Zeta 6:0, Grbalj – OFK Titograd 1:1.