Palo 60 kilograma kokaina, ali ne i vojni vrh * Kožarev čovjek ubijen u Malagi * Lakočević dobila 40.000 eura, ali ne zna od koga * Tuklo me je pet policajaca * Omaž Karlu Lagerfeldu i kreacije za žene od stila * Vučić: Skupa je glava, a obraz još skuplji * BiH uputila protestnu notu Hrvatskoj

- Dobro, gospodine doktore, doći ću kad se otrijeznite!

Pitaju pijanca koji vam je omiljeni grad?
A on će: Mmmm - VINOGRAD.

Idu dva naduvana vuka ulicom, jedan zavija, a drugi odvija.

Sport - datum: 2019-04-19 LOVĆEN SA REMIJEM PUTUJE U PETROVAC, NA REVANŠ POLUFINALA KUPA
Radunović na meču sa Petrovcem Cetinjani bez sreće u finišu
U prvom polufinalnom meču Kupa Crne Gore, fudbaleri Lovćena i Petrovca odigrali su neriješeno - 1:1. Cetinjani su u srijedu na Zlatici imali prednost do petog minuta sudijske nadoknade, ali je nisu uspjeli da sačuvaju pa sa nešto manjim šansama čekaju revanš meč u Petrovcu. Tim Aleksandra Miljenovića odigrao je dobru utakmicu a pored gola Ivana Pejakovića u 69. minutu propustio je i par šansi da uveća svoje vođstvo. S druge strane i Petrovčani su propustili svoje prilike, naročito u uvodnim minutima, pa se može reći da je neriješen rezultat i najrealniji ishod prvog polufinala.

Jedan od najboljih aktera duela na Zlatici, bek cetinjskog tima, Miloš Radunović i pored toga što njegova ekipa nije stekla prednost pred revanš, vjeruje da će izboriti finale.

-Znali smo da nas očekuje teška utakmica portiv ekipe Petrovca koja nas je u ovoj sezoni već tri puta savladala. Poveli smo u pravom trenutku i od tada smo kontrolisali utakmicu. Imali smo skoro pobjedu u džepu i prednost koja bi nam pred revanš mnogo značila. Ipak, nijesmo imali sreće, po ko zna koji put. Ovo je tek prvo poluvrijeme i sigurno da možemo da dođemo do finala - kazao je Radunović.

L.M.

Čavor četiri mjeseca van terena
U prvom meču polufinala Kupa, Petar Čavor je nakon starta Tačibane u 36. minutu doživio povredu fibule i ligamenata lijeve noge, zbog koje će biti van terena najmanje četiri mjeseca. Jedan od najistaknutijih fudbalera Lovćena u prethodnim prvenstvenim utakmica (dva gola), ističe kako će uložiti sve napore kako bi se što prije vratio na teren.

-Nakon jednog starta protivničkog igrača doživio sam tešku povredu. Već nakon prvog pregleda jasno je bilo da me čeka duga pauza. Istu noć sam bio podvrgnut operaciji tokom koje su mi stavili devet šarafa u povrijeđenu nogu. Žao mi je što neću moći da pomognem svom timu u borbi za opstanak. Ipak, uložiću sve napore kako bih se što prije vratio na teren - kazao je Čavor.