Prolazi Mujo s biciklom kroz crveno. Na drugoj strani ulice mu se dere policajac:
– Nemaš svijetlo STOJ!
– Bježite, nemam kočnice!

Sport - datum: 2020-02-19 SUTJESKA POBIJEDILA U GOLUBOVCIMA I SMANJILA ZAOSTATAK ZA LIDEROM
Bodovi otišli u Nikšić Šampion se primakao na -6
Sutjeska je na startu proljećne polusezone u trećoj brzini. Aktuelni šampion savldao je sinoć u Golubovcima Zetu sa 3:1, iskoristio kiks Budućnosti i lideru se primakao na šest bodova zaostatka.

-Ispred sebe smo imali čvrstu i organizovanu ekipu, koja nam nije dala mnogo prostora, ali postigli smo gol na vrijeme. U drugom je Zeta uspjela da smanji i morali smo da damo još jedan kako bismo obezbijedili pobjedu. Srećom, vratili smo se na pravi način. Odavno nijesmo odigrali ovako kvalitetno¸ uz to smo smanjili zaostatak za liderom na šest bodova. Vjerujemo do kraja - rekao je Marko Ćetković, strijelac drugog gola za Sutjesku.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Nikšićana koji su stvorili nekoliko prilika i jednu na kraju pretvorili u gol. Igrao se 11. minut kada je golman domaćih Zoran Aković pogriješio i prosto dodao loptu Stefanu Nikoliću. Međutim, iskusni napadač je bio brzoplet, odmah je šutirao, traljavo, pa iz neposredne blizine nije uspio da pogodi mrežu. Trinaest minuta kasnije, nakon udarca iz ugla, Bubanja je pogodio prečku, a u 28. minutu Osmajić je za djelić sekunde zakasnio da reaguje na nabacivanje Grivića. A onda, u 40. minutu još jedna greška domaćeg golmana i vođstvo Nikšićana. Kojašević je na desnoj strani primio loptu, Aković je bespotrebno istrčao, a povremeni reprezentativac ga lobovao za 0:1.

Na samom startu drugog poluvremena šampion je duplirao prednost. Kojašević je dao loptu za Nikolića, kojeg je srušio Krstović. Za Dabanovića nije bilo dileme - penal. Sa 11 metara siguran je bio Marko Ćetković. Neizvjesnost u ovaj meč vratio je Armin Bošnjak u 66. minutu. Odlično je snašao nakon akcije po lijevoj strani, prošao je između dva igrača i situaciju jedan na jedan sa Giljenom pretvorio u gol. Krenuo je domaćin nakon toga na sve ili ništa, napadali su, ali nisu uspjeli da stignu do izjednačenja. S druge strane, Sutjeska je čekala pravu šansu da riješi meč i dočekala je u 86. minutu. Kojašević je po desnoj strani sve uradio, pravovremeno je dao Stefanu Nikoliću, koji je sa sedam-osam metara stavio tačku na ovaj meč.

​-Znali smo ko nam dolazi u goste, ekipa koja je po meni najkvalitetnija u ligi. U prvom poluvremenu smo joj dali više prostora, iskoristili su to i dali gol iz naše greške. U drugom se vidio naš stav, bili smo bolji i možda zaslužili više od poraza. Idemo dalje, nije lako igrati protiv ekipe kao što je Sutjeska, a mi smo mladi, naročito u napadačkom dijelu, gdje nijesmo koristili šanse - rekao je Dejan Roganović, strateg Zete.

Zeta - Sutjeska 1:3 (0:1)
Stadion: „Trešnjica”. Gledalaca: 1.200. Sudija: Nikola Dabanović (Podgorica). Pomoćnici: Nikola Radulović (Podgorica) i Vladislav Radenović (Herceg Novi). Strijelci: Bošnjak u 66. za Zetu, a Kojašević u 40, Ćetković u 49. iz jedanaesterca i Nikolić u 86. minutu za Sutjesku. Žuti kartoni: Sekulić, Sopo, S. Vukčević (Zeta), Eraković, Bubanja (Sutjeska).

ZETA: Aković 0,5, Tuzović 1, Sopo 1, Krstović 1, Sekulić 1, Milojko 1, L. Lambulić 2 (od 80. Ceklić), Nijaveđi 1, S. Vukčević 1, Bošnjak 2 (od 88. Đinović -), I. Vukčević 0,5 (od 88. Ma. Lambulić-).

SUTJESKA: Giljen 1,5, Ciger 1,5, Nedić 2, Grivić 2, Eraković 1,5, Bubanja 1,5, Kojašević 2,5 (od 87. Marković-), Ćetković 2, Osmajić 1 (od 77. Janjić-), Vučić - (od 30. Vlaisavljević 1,5), Nikolić 2.

Igrač utakmice: Damir Kojašević (Sutjeska) - 2,5.