Naše pripreme za predstojeće parlamentarne izbore traju od 17. oktobra 2016. godine.

Kupio Mujo auto pa pojačao muziku do daske.

- Jesam.

Sport OMLADINSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE – A GRUPA (2. KOLO)
Omladinci Koma Zlatičani nadigrali Budućnost
Budućnost – Kom 1:3 (0:2)

Teren Budućnosti na Starom aerodromu. Gledalaca: 250. Sudija: Dejan Marković (Podgorica). Strijelci: Obradović u 81. iz jedanaesterca za Budućnost, a Mešter u 6, Pupović u 36. i Šušić u 72. minutu za Kom. Žuti kartoni: Mijović, Krkeljić (Budućnost), Radenović, Joković (Kom).

BUDUĆNOST: Baltić (od 74. Babović), Dajević (od 46. Vukotić), Obradović, Vuković, Osmanović, Brnović (od 46. Globarević), Striković, Kovinić, Mijović (od 65. Tošković), Krkeljić, Marković (od 46. Dašić).

KOM: Radošević, Radenović, Mešter, Milošev, Šćepanović, Medenica (od 80. M. Vukčević), Peličić (od 52. I. Vukčević), Pupović, Joković, Drašković (od 80. Dujović), Lekić (od 70. Šušić).

Omladinci Koma su u derbiju drugog kola A grupe potpuno zasluženo na Starom aerodromu savladali Budućnost. Izabranici Minje Ljumovića su već u prvom poluvremenu golovima Meštera i Pupovića stekli veliku veliku prednost, a kada je rezervista Šušić u 72. minutu postigao treći gol bilo je jasno da bodovi idu na Zlaticu. Plavi su do kraja uspjeli samo da ublaže poraz, a strijelac je iz jedanaesterca bio Obradović.

Petrovac – Iskra 0:1 (0:0)

Teren na Jazu. Gledalaca: 20. Sudija: Miloš Adamović (Podgorica). Strijelac: Vučinić u 62. minutu. Žuti kartoni: Nagata, Aleksić (Petrovac), Tomašević, Petrušić (Iskra).

PETROVAC: Boljević, Vujisić, Ljuca, Mićović (od 64. Trifunović), Petričević, Dervišević, Aleksić, Džuver, Stijepović, Darmanović, Nagata.

ISKRA: Vujisić, Bogićević, Drinčić, Marović, Tomašević, Vasecki (od 46. Tadić, od 90. Radulović), Mirković (od 46. Mišurović), Jovanović, Vučinić, Gajić (od 77. Perišić), Vuković (od 63. Petrušić).

Iskra je na gostovanju u Budvi osvojila kompletan plijen i tako se bodovno izjednačila sa ekipama Budućnosti i Koma. Gol vrijedan trijumfa na ovom gostovanju postigao je Vasilije Vučinić u 62. minutu.

Grbalj – Podgorica 2:3 (0:2)

Pomoćni teren Grblja. Gledalaca: 30. Sudija: Ivan Šarac (Cetinje). Strijelci: Popović u 69. i 76. za Grbalj, a A. Krivokapić u 11. i 58. iz jedanaesterca i M. Krivokapić u 35. minutu za Podgoricu. Žuti kartoni: Popović, Ćosić, Penda (Grbalj).

GRBALj: M. Krivokapić, Glavan, Popović (od 77. Kovinić), Stešević, Tučević (od 46. Carević), Ćosić, Perović, Drobnjak, Penda, Pribilović, Kovačević (od 77. A. Krivokapić).

PODGORICA: Ivezić, Hadžibegović, Vučinić, Prelević, Božović, Bajović, Đukanović (od 57. Pavićević, od 88. Brković), M. Krivokapić, Dapčević (od 61. Plazinić), A. Krivokapić.

Dobar meč odigrali su Grbalj i Podgorica. Gosti su nakon sat vremena igre imali prednost od 3:0, golovima Andrije i Matije Krivokapića, ali su trikolori uspjeli da završnicu učine neizvjesnom i vrate se u igru preko dvostrukog strijelca Momčila Popovića. Ipak, za nešto više nisu imali snage…

OFK Titograd – Sutjeska 2:2 (1:1)

Pomoćni teren OFK Titograda. Gledalaca: 30. Sudija: Miloš Laličić (Cetinje). Strijelci: Kovačević u 23. i 69. za OFK Titograd, a Vuković u 9. i Kecojević u 90+4. minutu za Sutjesku. Žuti kartoni: Zlajić, Kovačević, Prelević, Šćepanović (OFK Titograd).

OFK TITOGRAD: Zlajić, Mališić, Tošić, Rakočević, Vujović, Kovačević (od 89. Janković), Prelević, Šćepanović, Jovanović (od 83. Ljumović), Spahić, Radović.

SUTJESKA: R. Dubljević, Pajović, Bojović (od 85. Lješković), Ba. Dubljević, Radojević, Đurković (od 46. Žižić), Bulajić, B. Dubljević, Babić, Đukanović (od 28. Kecojević), Vuković.

OFK Titograd i Sutjeska su na Starom aerodromu podijelili bodove, a remijem je sigurno zadovoljniji gost, koji je preko Kecojevića u četvrtom minutu nadoknade vremena stigao do pozitivnog rezultata.

Rezultati: OFK Titograd – Sutjeska 2:2, Budućnost – Kom 1:3, Grbalj – Podgorica 2:3, Petrovac – Kom 0:1.