Tužilaštvo i pravosuđe i dalje pod uticajem politike * Ne glasajte bezbožnu vlast * U Budvi svako ima svoju vlast * Za 182 nastavnika po 250 eura * Nezakonito srušili konak * Rok žurka za pamćenje * Bajden zaprijetio Trampu vojnim pučem

– Ovo je nezapamćeni zločin vlasti. Počeli su kada su uhapsili vladiku Jonanikija i sveštenike u Nikšiću i nastavljaju taj zločin protiv naroda, protiv Crne Gore i protiv Svetoga Vasilija Ostroškoga.

Muž će na to: „Hvala Bogu, i to jednom da se dogodi!”

-Doktore ne mogu da dišem dobro
Doktor: -Sestro donesi instrument
Mujo: - Ja ne mogu da dišem, a tebi je do muzike

Sport PRVA CRNOGORSKA FUTSAL LIGA - 12. KOLO
Futsal ekipa Jedinstvo - Foto: Milovan Novović Favoriti bez greške Titograd - Vojska Crne Gore 3:2 (1:0)
Dvorana SKC Univerziteta Crne Gore. Gledalaca: 48. Sudije: Vladimir Šaković (Podgoric) i Boban Živaljević (Podgorica). Strijelci: Miličić u 4. i 25. i Barović u 26. za Titograd, a Marković u 35. i Drobnjak u 37. minutu za Vojsku Crne Gore. Žuti karton: Šćepanović (Vojska Crne Gore). Crveni karton: Baltić (Vojska Crne Gore) u 26. minutu.

TITOGRAD: Despotović, Sekulić, Obradović, Pejović, Mugoša, Drašković, Barović, Efović, Duritović, Adžić, Spasojević, Perošević, Miličić.

VOJSKA CRNE GORE: Baltić, Barović, Pejović, Lakčević, Radulović, Marković, Šćepanović, Drobnjak, Zindović, Popović.

Do još jedne pobjede, Titograd je došao rutinski. Dva gola Miličića i jedan Barovića donijela su domaćinu sigurno vođstvo, ali su u samom finišu gosti preko Markovića i Drobnjaka uspjeli da ublaže poraz.

Bajo Pivljanin – Nikšić 2:3 (0:2)

Sportski centar u Nikšiću. Sudije: Veljko Bošković (B.Polje) i Vukić Femić (Podgorica). Strijelci: Delić u 27. i Osmajić u 29. za Bajo Pivljanin, a Bošković u 2, Vuković u 17. i Ćorić u 30. minutu za Nikšić. Žuti kartoni: Osmajić i Babović (Bajo Pivljanin), Vuković i Bošković (Nikšić).

BAJO PIVLjANIN: Đurković, M.Vuković, K. Vuković, Šušić, Durutović, Ristić, Radonjić, Babović, Delić, Maltez, Osmajić, Kandić.

NIKŠIĆ: Ćirković, Vuković, Jakovljević, Tošić, Kovačević, Mašulović, Božović, Ćorić, Bošković, Bečanović, Kandić, Puletić, Nikolić.

U komšijskom derbiju viđena ja zaista dobra predstava, a Nikšić je zasluženo stigao do cijelog plijena. „Domaćini“ su u zadnjem minutu učinili sve da makar stignu do jednog boda, ali je protivnik lako otklonio sve prijetnje.

B.K.

Gorštak - Jedinstvo 2:5 (2:2)

Dvorava SC Gorštak. Gledalaca: 100. Sudije: Dušan Jovićević (Podgorica) i Željko Babović (Berane). Strijelci: Milošević u 13, Labović u 20. i Vukićević u 36. za Gorštak, a F. Ćorović u 11, Gurešić u 14. i 34. i I. Ćorović u 31. minutu za Jedinstvo. Žuti karton: Labović (Gorštak).

GORŠTAK: Živković, Darmanović, Bulatović, Vukićević, Golubović, Labović, Rakić, Bogićević, Miladinović, Todorović, Marković, Čogurić, Dukić, Milošević.

JEDINSTVO: Mehović, Gurešić, Sijarić, I. Ćorović, F. Ćorović, Adžibulić, Bulatović, Avdić.

Iznenadila je malobrojna četa trenera Vladana Čampara u Kolašinu. Slavila je sa 5:2, a Pero Gurešić je bio dvostruki strijelac.

M.N.

Brskovo - Maribile moda 7:3 (5:0)

Sala OŠ,,Vukasan Đukić' u Mojkovcu. Gledalaca: 150. Sudije: Branko Stanić i Esad Gugač (Bijelo Polje). Strijelci: N. Minić u 6, Ćorović u 6. i 9, Bojović u 17, M. Vučetić u 19. iz penala i Zejak u 38. za Brskovo, a Ćipranić u 32, Krivokapić u 33. i Vučković u 39. minutu za Maribile modu. Žuti karton: Sekulić (Maribile moda).

BRSKOVO: D. Vučetić, N. Minić, Bojović, Ćorović, M. Vučetić, Milačić, Pandurica, Zejak, Vidaković, B. Minić, Ćorović, Radulović.

MARIBILE MODA: Sekulić, Vučković, Ćipranić, Vučinić, Krivokapić, Savić, Nikolić, Đedović, Nikolić. Ekspresno su Mojkovčani krenuli i do odlaska na odmor pet puta se upisali u strijelce. Na kraju su i gosti uspjeli da poprave utisak sa tri gola u mreži domaćina.

M.N.
Kataro 2019 - Studentski dom 2:4 (1:2)

Sala "Fer plej". Gledalaca: 20. Sudije: Saša Goranović (Nikšić) i Miloš Đukanović (Podgorica). Strijelci: Vuletić u 5. i Đapić u 40. za Kataro 2019, a Klikovac u 8, 19, 32. i 37. minutu za Studentski dom.

KATARO 2019: Husar, N. Spalević, Vuletić, Pavićević, Bjelanović, Đapić, M. Spalević.

STUDENTSKI DOM: Boljević, Femić, Čolović, Gojačanin, Klikovac, Mrkulić, Koprivica, Alavać, Vojinović.
Zahvaljujući četvorostrukom strijelcu Mirku Klikovcu, Studentski dom je na gostovanju u Kotoru osvojio kompletan plijen.