Država nema opremu za uklanjanje naftnih mrlja * Država nema opremu za uklanjanje naftnih mrlja * Krivokapić da održi obećanje ili da vrati mandat * Branov tjelohranitelj priznaje krivicu * Novljani strahuju od liječenja u bolnici u Baru * Divlje deponije i u Unesko područjima * Škole i vrtići zatvoreni i naredne sedmice

Sa DPS-om neće biti nikakve saradnje ili pregovora. Ponuda DPS-a je jeftini politički manevar i licemjerje.

- To ti je ono: ti strepiš, a ja te kokam.

Mimoilaze se dva policajca toliko pijana da kaže jedan:
- Izvini, mogu li proći između vas dvojice?
- Može, ali samo jedan po jedan - reče drugi.

Sport PRVA FUTSAL LIGA CRNE GORE - 13. KOLO
Futsal klub Pruška - Foto: Milovan Novović Fer-plej Bjelopoljci Pruška - Brskovo 5:1 (1:1)
Hala:,,Nikoljac'. Bez gledalaca. Sudije: Laušević i Dragović (Budva). Strijelci: Alić u 7, 28. i 38, Poljak u 22. i Mekić u 38. za Prušku a M. Vučetić u 7. minutu za Brskovo.

PRUŠKA: Stefanović, Drndar, Ćorović, Poljak, Krgović, Vukićević, Alić, Mekić, Suljević, Gurešić, Knežević.

BRSKOVO: D. Vučetić, Radulović, M. Vučetić, Bulatović, Zindović, Baltić, Rečević, Pandurica, Ćorić, Bojović, Zejak.

Do ubjedljive pobjede, Bjelopoljci su došli nakon efikasnije igre u finišu susreta. Ipak, mora se istaći sedmi minut meča, kada su domaći poveli. Nakon faula i brzog izvođenja prekršaja, gosti su bili iznenađeni, jer nijesu čuli znak sudije, a Alić dao gol. Igrači Pruške su potom napravili gest koji zaslužuje nagradu za fer-plej potez. Kad su Mojkovčani krenuli sa centra izmakli su se da bi gosti izjednačili.

M.N.

Titogad – Gorštak 5:2 (4:2)

Sala: SKC Univerziteta Crne Gore. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Marko Popović (Berane) i Vukić Femić (Bijelo Polje). Strijelci: Vidaković u 4. i 5, Adžić u 6. i 16. i Ćorović u 25. za Titograd, a Labović u 3. i 4. minutu za Gorštak.

TITOGRAD: Despotović, Sekulić, Ćorović, Spasojević, Mugoša, Obradović, Miličić, Adžić, Barović, Nikolić, Vidaković, Marković, Mijović.

GORŠTAK: L. Živković, Popović, Labović, Rakić, Milošević, Darmanović, Čogurić, M. Živković, Todorović, Bulatović, Radović.

Na samom startu Kolašinci su poveli sa 2:0, ali je aktuelnom šampionu nakon toga, trebalo svega desetak minuta da postigne četiri gola i ostvari pobjedu.

D.P.

Studentski dom – Onogošt 4:3 (2:1)

Sala: SKC Univerziteta Crne Gore. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Dražen Vukčević i Dušan Jovićević (Podgorica). Strijelci: Lj. Konatar u 7, Čolović u 15. i 24. i Gojačanin u 36. za Studentski dom, a Marković u 10. i Vuković u 35. i 38. minutu za Onogošt.

STUDENTSKI DOM: Boljević, Pejović, Femić, N. Konatar, Čolović, S. Konatar, Lj. Konatar, Gojačanin, Koprivica, Popović, Vojinović, Jovanović, Marković.

ONOGOŠT: Ćirković, Cimbaljević, Vučinić, Vulanović, Krunić, Kosović, Perović, Marković, Lukovac, Drobnjak, Drašković, Vuković.

Studentski dom je pobjedom nad Onogoštom, učvrstio četvrto mjesto na tabeli.

D.P.

Kataro 2019 – Nikšić 2:5 (0:1)

Sala: „Fer plej“ u Kotoru. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Boban Živaljević (Podgorica) i Saša Goranović (Nikšić). Strijelci: Pavićević u 23. i N. Spalević u 39. za Kataro 2019, a Bošković u 4. i 21, Božović u 29, Jakovljević u 34. i Nikolić u 39. minutu za Nikšić.

KATARO 2019: Manojlović, N. Spalević, Lazarević, Pavićević, Bjelanović, M. Spalević, Milić.

NIKŠIĆ: Savić, Kustudić, Ćorić, Božović, Jakovljević, Nikolić, Agramović, Mijušković, Đedović, Bošković, Lalić.

Nikšićani su zasluženo stigli do bodova u Kotoru.

D.P.

Bajo Pivljanin – Mirabile moda 6:2 (4:1)

​Dvorana: Sportski centar. Sudije: Radovan Bobičić (Podgorica) i Esad Gugač (Bijelo Polje). Strijelci: Vuletić u 6, Suknović u 11, Maltez u 11. i 28, Vukčević (autogol) u 18. i Ćipranić (autogol) u 40. minutu za Bajo Pivljanin, a Đurković u 3. i Ćipranić u 24. minutu za Mirabile modu.

BAJO PIVLjANIN: De.Ćalasan Da.Ćalasan, Vuletić, M.Durutović, N. Durutović, Suknović, Ristić, Maltez, Osmajić, Kandić, Šušić.

MIRABILE MODA: Sekulović, Vučinić, Vučković, Đurković, Pejurić, Vukčević, Ćipranić, Krivokapić.

Ekipa Baja Pivljnina lako je na parketu potvrdila ulogu apsolutnog favorita. Gosti su poveli, ali brzo je vodeća ekipa preokrenula.