(VIDEO) SEŠ „Mirko Vešović“ uručila diplome „Luča“: Rad, znanje i uspjeh slavi 57 "lučonoša"

Uručene zahvalnice za ostvarene rezultate

foto: Mićko Vujisić, Dan

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

(VIDEO) SEŠ „Mirko Vešović“ uručila diplome „Luča“: Rad, znanje i uspjeh slavi 57 "lučonoša"

Srednja ekonomska škola „Mirko Vešović“ ove godine iznjedrila je 57 lučonoša i njima su juče uručene diplome „Luča“.

Dobitnici diplome „Luča A“ su Nikola Vukosavčević, Una Gluščević, David Kankaraš, Vedran Lalović, Iva Raičević, Sara Šljukić, Vasilisa Maraš, Jelena Vuković, Dušanka Vukanić, Bobana Milić, Sarija Nikočević, Dragana Tomašević, Elena Šćepanović, Anđela Raičević i Iva Ivanović, a diplome „Luča B“ Elena Popović, Todor Varagić, Danilo Radulović, Bojana Popović, Eleonora Vukaj, Petar Peković, Nađa Milačić, Milica Raičević, Maša Todorović, Mia Vlahović, Jovana Petrušić, Iva Maglica, Nikola Pejović, Balša Kankaraš, Anja Janjić, Isidora Varagić, Milijana Vučetić, Teodora Dukić, Maja Vukadinović, Anđela Jovanović, Marija Pupović, Nikolina Raičević, Nada Jovanović, Aleksandra Matković, Dragana Ševaljević, Andrea Iković, Nikolina Milačić, Anja Roganović, Nina Vujadinović, Damjan Stijepović, Sergej Parović, Jelena Perišić, Olga Stanimirov, Itana Vukčević, Majda Agović, Staša Ivanović, Anastasija Markuš, Andrea Ćurović, Petar Jakić, Petar Raičković, Staša Savović i Doris Mustapić. Đak generacije je Anđela Raičević.

Direktorica škole Dijana Vujačić kazala je da slave poseban dan posvećen najboljima.

– Naše „Luče“ sijaju posebnim sjajem. Nose plamen u sebi koji će jednog dana osvjetljavati put njima i svima oko njih. Sve ove godine su radili sa velim trudom i zalaganjem, uz ogromnu podršku, prije svega roditelja. Želim da svjetlost koju nosite u sebi ponesete iz škole i osvijetlite put – rekla je Vujačić.

(VIDEO) SEŠ „Mirko Vešović“ uručila diplome „Luča“: Rad, znanje i uspjeh slavi 57 "lučonoša"

Đak generacije Anđela Raičević

foto: Mićko Vujisić, Dan

Đak generacije Anđela Raičević je saopštila da titula najboljeg đaka za nju simbol pređenih prepreka, pobijeđenih strahova i dokaz da se najveće bitke često vode sa samim sobom.

– Ona je potvrda da se trud, iako se ponekad čini uzaludnim, na kraju uvijek prepozna. Ali isto tako, ona je za mene opomena da uvijek ostanem skromna jer znam da je svaki uspjeh u životu satkan od doprinosa ljudi. Iza njega stoje godine u kojima sam birala da ostanem kod kuće i učim. Stoje stotine neprospavanih noći, propuštenih kafa i pitanja da li ja to uopšte mogu. Biti najbolja nije isključivo stvar talenta već discipline, odricanja – kazala je Anđela Raičević.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA