Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Srednja elektrotehnička škola "Vaso Aligrudić" uručila 14 "Luča"
Direktorica škole Marija Babović poručila je maturantima da nastave da pomjeraju granice, ostanu dosljedni svojim vrijednostima i budu primjer generacijama koje dolaze.
Dobitnici diplome "Luča A" su Vasilije Popović, Savo Bailović, Kosta Bračanović, Bojan Obradović i Nikola Pavićević, dok su diplomu "Luča B" dobili Nikola Pejović, Ena Rondić, Aleksandra Jeknić, Andrej Vučetić, Miloš Kršikapa, Nikola Medenica, Ognjen Srećković, Valentina Jakovljević i Ivan Nikčević.
Direktorica škole Marija Babović poručila je maturantima da nastave da pomjeraju granice, ostanu dosljedni svojim vrijednostima i budu primjer generacijama koje dolaze.
– Slavimo znanje, trud, posvećenost i vrijednosti koje naši učenici svakodnevno pokazuju. Posebno čestitamo dobitnicima diplome "Luča", ali i učenicima drugog i trećeg razreda koji su svojim angažmanom, kreativnošću i doprinosom obogatili život naše škole.
Oni su naši ETŠ čarobnjaci – odlični učenici koji svojim rezultatima potvrđuju kvalitet, ali ono na šta smo još ponosniji jeste to što izrastaju u odgovorne, plemenite i divne mlade ljude. Njihovi uspjesi su ponos njihovih porodica, naše škole i naše Crne Gore. U ime kolektiva škole i u svoje lično ime, želim im mnogo uspjeha u daljem školovanju, radu i životu – kazala je Babović.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU