policija, UP
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Uprava policije: U akciji Autobus kažnjene četiri firme i jedna odgovorna osoba
Barska saobraćajna policija kaznila je četiri firme i jednu odgovornu osobu zbog nedovoljno iskorišćenog dnevnog odmora vozača i prekoračenja dozvoljenog neprekidnog vremena vožnje.
Policija je u objavi na mreži X navela da su njihovi saobraćajci u Baru sproveli akciju „Autobus“, usmjerenu na kontrolu poštovanja Zakona o radnom vremenu i pauzama u toku radnog vremena mobilnih radnika i uređajima za evidentiranje u drumskom prevozu.
- Kažnjene su četiri firme iz Albanije, Makedonije, Crne Gore i jedno odgovorno lice iz Crne Gore - kaže se u objavi policije.
Oni su naveli da su se utvrđeni prekršaji odnosili na nedovoljno iskorišćen dnevni odmor vozača i prekoračenje dozvoljenog neprekidnog vremena vožnje.
- Policija nastavlja pojačane kontrole u cilju sprečavanja najtežih saobraćajnih nezgoda i zaštite bezbjednosti svih učesnika u saobraćaju - rekli su iz policije.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU