Mandiću povećali kaznu na 19 godina * Svi na protest u subotu * Okupljanja će biti, ne mogu ga zabraniti * Pink Panter organizovao šverc kokaina * Mandiću povećali kaznu na 19 godina * Dignimo glavu, časno smo se borili * Opuštam se uz muziku
  Izdanje: 23-10-2015

Janko Vučinić, lider Radničke partije:
Milo Đukanović priželjkuje kišu i potop, poručujem mu da je jedino što će pasti posle ove kiše njegova mafijaška i lopovska vlada.

Kaže Mujo Hasi:
• Haso, je l’ znaš da je broj 7 moj srećan broj? Vidi bolan, rođen sam 07.07.1977. i to u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na LOTO-u sam dobio 7 miliona eura, sve te pare sam uložio na konjske trke, na konja broj 7!
Haso će:
• Mujo, pa to je odlično, da pogodim, konj broj 7 je stig’o prvi?
• Ma jok, sedmi!

Sport UEFA LIGA EVROPE – SINOĆ ODIGRANA TREĆA RUNDA GRUPNE FAZE
Ni Klop nije pomogao „redsima” Poraz Totenhema, remi Liverpula
Sa neočekivanim rezultatima u „utješnom” UEFA klupskom fudbalskom takmičenju, Ligi Evrope nastavljeno je i sinoć. U svih dvanaest grupa na programu su bili mečevi treće runde.
U jednom od derbija večeri, Totenhem je vodio protiv Anderlehta u Briselu, ali je domaćin uspio da preokrene i osvoji bodove. Eriksen je doveo „pijevce” u vođstvo, a Žile u 13. i Okaka u 75. su pogodili i donijeli zlata vrijedan trijumf Belgijancima. U drugom meču grupe J, „Kneževi” iz Monaka su konačno zabilježili prvu „tricu” u ovom takmičenju, nakon dva remija. Tim iz Kneževine su pogotkom Traorea u 70. minutu savladao „čvrsti” sastav Karabaga. Liverpul je u evropskom debiju trenera Jirgena Klopa i treći put odigrao 1:1 u Ligi Evrope. Ovog puta na „Enfild roudu” neporažen je ostao ruski Rubin, koji je izdržao gotovo sat vremena sa igračem manje. I dok su Fenerbahče i Ajaks na „Šukru Sarakoglu” u Istanbulu vodili veliki fudbalski rat, koji su u samom finišu dobili Turci, norveški Molde je neočekivano lako izašao na kraj sa Seltikom. Fudbaleri Napolija su još jednom ove sezone pokazali da se nalaze u fantastičnoj formi, a nakon sigurnog trijumfa na gostovanju danskom šampionu Midtjilendu, Napolitanci su praktično obezbijedili nokaut fazu Lige Evrope.
Isto važi i za Rapid iz Beča. Češki Plzen je vodio u austrijskoj prestonici, ali se kući vraća bez boda. Preokreti su dominirali u sinoćnjim duelima, a osim lisabonskog Sportinga, najubjedljivija je bila „žuta podmornica” iz Viljareala, pred kojom je pao Dinamo iz Minska. Maksimalan učinak nakon sinoćnjeg trijumfa kod kuće nad Marsejom, ima i Braga u grupi F. Treću rundu obilježio je napadač Dortmunda Obamejang, koji je na gostovanju „milionera” Gabali postigao tri gola i svom timu gotovo obezbijedio šesnaestinu finala.
Najveće iznenađenja sinoć su priredili fudbaleri poljskog Leha, koji su pobijedili Fiorentinu u Firenci (2:1). Golove za goste postigli su Kovnački u 65. i Gajoš u 82. minutu, a Đuzepe Rosi je pred sam kraj utakmice postigao počasni pogodak za Violu. Prvoplasirani Bazel je iskomplikovao situaciju u grupi I, pošto je neočekivao pred svojim navijačima izgubio od Belenensesa (2:1), iako su Švajcarci poveli. Nakon tri runde, u ovoj grupi je sve otvoreno.
Lacio je lider grupe G, nakon sinoćnjeg trijumfa nad norveškim Rozenborgom u Rimu. Iako je Maurisio dobio crveni karton već u šestom minutu, rimski „lacijali” su sa igračem manje slavili rezultatom 3.1. Sent Etjen je osvojio tri boda na gostovanju Dnjepru, koji prošle sezone bio finalist ovog takmičenja. Jedini strelac za Francuze u Ukrajini je bio Hamuma.
Moskovska Lokomotiva je igrala dobo, ali je ispustila dva boda u meču sa Bešiktašom. Maikon je doveo Ruse u vođstvo u 54, ali je desetak minuta kasnije izjednačio sjajni Mario Gomez. U drugom duelu grupe H, Sporting je pred svojim pristalicama u Lisabonu deklasirao albanski Skenderbeg, vjerovatni najslabiji sastav u Ligi Evrope. Portugalci su na kraju trijumfovali 5:1, golovima Pereire (2), Akvilanija, Montera i Figueireda. Treba reći da su gosti od 24. minuta igrali bez „pocrvenjelog” Salihija.
Šalke je poveo u meču sa Spartom iz Praga, golom Di Santa, ali su Fatai i Lafata  uspjeli da preokrenu u Gelzenkirhenu. Ipak, Sane je pogodio za bod njemačkom timu. U drugom meču grupe K, kiparski APOEL je kod kuće savladao Asteras u meču koji je bio i prekidan u prvom poluvremenu. Kavenagi i Karlao su preokrenuli rezultat, nakon gola koji je za Grke postigao Luj u 8. minutu.
„Utješno” evropsko klupsko takmičenje se nastavlja petog novembra, kada se sastaju isti rivali kao sinoć, ali sa promijenjenim ulogama domaćina.