Nema zastare za Milovu ekipu * Podržite mene i srušićemo DPS * Katnić traži pritvor za Mandića * Jelić ne prijavljuje da ima firmu * Nema zastare za Milovu ekipu * Nije strašno * Djeca ćute o nasrtajima sajber nasilnika

- Ja sam skoro posadila cvijeće...
- Gospođo, tražili ste vatrogasnu službu!?
- Da jesam, to je vrlo skupo, egzotično cvijeće...
- Gospođo, tražili ste i dobili ste vatrogasnu službu a ne cvjećaru! Recite kako vam možemo pomoći ili spustite slušalicu i smjesta nam oslobodite vezu!!!
- Ma dobro de, šta me odmah napadate, komšiji gori kuća, pa kad budete gasili požar pazite mi na cvijeće...
Ako posle tri mjeseca teretane ne vidite rezultate, pređite na fotošop.
Čujem da ti se sestra udala za boksera. Kako izgleda?
Nemam pojma! Posle svakog meča je drugačiji.

Sport LIGA ŠAMPIONA – SINOĆ ODIGRANA JOŠ DVA REVANŠA OSMINE FINALA Dama nadmudrila Engleze
Nakon aktuelnog prvaka Evrope, Real Madrida i Liverpula, koji su u utorak obezbijedili četvrtfinale Lige šampiona, sinoć je to za rukom pošlo fudbalerima Juventusa i Mančester sitija.
Bio je to trenutak istine za Totenhem, koji je imao priliku da eliminiše torinskog velikana, Juventusa i pokaže da je sazreo da i na međunarodnoj sceni bilježi uspjehe protiv najvećih. Londonski „pijevci” su sinoć na „Vembliju” imali dobru situaciju, 2:2 iz Torina, ali se Poketinova četa nije opustila u meču sa iskusnim, šestostrukim uzastopnim šampionom Italije i vicešampionom Starog kontinenta. Trener gostiju, Alegri je izveo izrazito napadačku postavu, pa se očekivao spektakl. Počelo je žustro, ali i oprezno, a oba sastava su tražila pukotine u defanzivnim linijama rivala. Ipak, Totenhem je djelovao povezanije. Prva zvijezda domaćina, Kejn u 15.minutu prvi je mogao da pogodi, nakon što je nadmudrio čak i golmana Bufona, ali nije pogodio praznu mrežu. Minut potom, poljski arbitar Marčinijak je oštetio Italijane, pošto je propustio priliku da dosudi penal za Juve. To kao da je otvorilo meč, pa su se ređale akcije, posebno pred golom Torineza, koji su „spasavali živu glavu” u nekoliko navrata. Sve je prštalo do kraja prvog poluvremena, koje je proteklo u znaku „pijevaca”. Prvo je korejski reprezentativac Son promašio stopostotnu priliku u 38. a samo minut kasnije je savladao Bufona. Pred Torinezima je bilo poluvrijeme u kojem su morali krenuti u totalnu ofanzivu, ali se stvari na terenu nisu mnogo promijenile, do 64.minuta kada je Iguain vratio Juve u igru. Iskusni gost je poslije tri minuta preko Dibale preokrenuo i potpuno preuzeo stvari u svoju korist. U 90. Englezi su pogodili stativu.
Drugi meč sinoćnjeg programa nije imao rezultatski značaj, pošto je Mančester siti pred svojim navijačima protiv Bazela trebalo samo da potvrdi prolaz među osam nakon trijumfa 4:0 u Švajcarskoj. Zbog toga je strateg Sitija, Pepe Gvardiola sinoć na „Etihadu” izveo kombinovani sastav, u kojem je bio i Fil Foden, 17-godišnjak koji je postao najmlađi engleski fudbaler, koji je igrao nokaut fazu elitnog takmičenja. Već poslije osam minuta Gabriel Žesus je donio prednost „građanima” i nagovijestio novi potop Švajcaraca, koji su desetak minuta kasnije ipak došli do neočekivanog izjednačenja. Iako je domaćin imao ogroman posjed lopte, gosti su do kraja prvog dijela bili ravnopravni u pokušajima ka golu rivala. Gosti su dobru partiju krunisali u 72.minutu i ostvarili „pirovu pobjedu”. R. Papić

Totenhem – Juventus 1:2 (1:0) - prvi meč:2:2
Stadion: „Vembli” u Londonu. Sudija: Šimon Marčinijak (Poljska). Strijelci: Son 39 – Iguain 64, Dibala 67. Žuti kartoni: Vertongen, Ali, Dembele (Totenhem) - Aleks Sandro, Pjanić, Benatia, Kjelini (Juventus).
TOTENHEM: Ljoris, Dejvis, Vertongen, D. Sančez, Tripie, Dajer (od 75. Lamela), Dembele, Eriksen, Ali (od 86. Ljorente), Kejn, Son.
JUVENTUS: Bufon, Aleks Sandro, Kjelini, Benatia (od 61. Lihštajner), Barzalji, Medira, Matuidi (od 60. Asamoa), Pjanić, Daglas Kosta, Dibala, Iguain (od 83. Sturaro).

Mančester siti – Bazel 1:2 (1:1) – prvi meč:4:0
Stadion: „Etihad” u Mančesteru. Sudija: Pavel Kralovec (Češka). Strijelci: Gabriel Žesus 8 – Elionusi 17, Lang 72. Žuti kartoni: Gabriel žesus (M.Siti) - Lakroa (Bazel).
M.SITI: Bravo, Zinčenko, Laporte, Stouns, Danilo, Foden (od 89. Adarabio), J. Ture, Gundogan (od 66. B. Diaz), D. Silva, Sane, Gabriel Žesus.
BAZEL: Vaclik, Riveros, Lakroa, Frej, Suhi, Lang, S. Die, Zufi, Bua (od 68. Štoker), Oberlin (od 74. Volfvinkel), Elionusi.