Ivičin sin je tražio da sve ide preko njega, ali mu pare nijesam davao * Ne slažem se da se Vučiću dodijeli orden * "Nije šmrkao, nego vježbao" * Zbrinula djecu ali krijući * Na Jug uz podršku sa tribina * Prihvatiće tehničku vladu kao što su i Briselski plan * Traže smjenu poslovođe zbog sumnje da je krao ugalj

Milo Đukanović ima alternativu u DPS-u, ali u ovom trenutku ta alternativa nije potrebna.

Poštar bakici donio pismo:
- Bakice, evo stiglo pismo iz Amerike, avionom!
Bakica:
- Ne laži, vidjela sam te ja, došao si na motoru!

Sport - datum: 2019-10-07 ISKRA U DERBIJU 11. KOLA "TELEKOM" 1. CFL POBIJEDILA NA STAROM AERODROMU DOMAĆI OFK TITOGRAD
Grb OFK Titograda Milić potvrdio treće mjesto
Derbi 11. kola domaćeg fudbalskog šampionata pripao je Iskri. Danilovgrađani su juče, u poslednjem meču ove runde, savladali na Starom aerodromu sastav OFK Titograda sa 1:0 i na taj način potvrdili treće mjesto na tabeli. Tri nova boda, izabranike Aleksandra Nedovića ostavila su odmah iza Sutjeske i Budućnosti.

-Imali smo u protekle dvije sedmice pet teških utakmica, možda nas je malo i stigao umor. OFK Titograd je možda bio i bolji u polju, ali je išak zadovoljstvo kada pobijedite direktnog konkurenta u borbi za Evropu. Zadovoljan sam, a istakao bih igru mladog Milana Vukotića i samo mi je žao što meč nije završio golom - rekao je Aleksandar Nedović, kormilar tima iz Danilovgrada.

Prvi su na meču zaprijetili domaćini, u 13. minutu. Nakon kornera koji je izveo Novović, Merdović je prebacio okvir gola. Nedugo zatim je probao i Novović, a golman Spasojević loptu skrenuo u korner. Barzailac Nasimento je u 26. minutu sve dobro uradio, na kraju je Igor Vukčević šutirao, ali je bio neprecizan. A onda se desio trenutak odluke. Igrao se 32. minut kada je mladi Milan Vukotić izveo slobodan udarac, pogodio je stativu, a odbijenu loptu je iskusni Bogdan Milić smjestio iza leđa golmana Saše Ivanovića.

Na startu drugog poluvremena gosti su mogli nakon, nekoliko sjajnih poteza i dodavanja Vukotića, da riješe meč preko Milića i Vukovića, ali u tome nisu uspjeli. S druge strane, u dresu romantičara je u nastavku susreta najagilniji bio iskusni Mirko Raičević, nakon čije akcije je u 57. minutu moglo da dođe do izjednačenja. Međutim, golman Spasojević je bio siguran. Uzbuđenja je bilo i u finišu. Rezervista Iskre Bogdan Mandić je dva puta bio sam ispred Ivanovića, a u ova navrata je slabo šutirao. U poslednjim trenucima, zaprijetili su i domaći - Nikolić je sa 17 metara loptu poslao pored gola.

- Neugodan poraz pred odlazak na pauzu. Bili smo i na ovoj utakmici bolji u polju, imali dosta šansi, a rival nas je kaznio iz prvog šuta na gol. Ovo se ne dešava prvi put, jer je ovo treća utakmica koju smo kao domaćini izgubili sa 0:1 i ovo zahtijeva analizu. Čestitam Iskri na pobjedi - istakao je Dragoljub Đuretić, šef stručnog štaba OFK Titograda.

OFK Titograd - Iskra 0:1 (0:1)
Stadion: OFK Titograda. Gledalaca: 300. Sudija: Milovan Milačić (Kotor). Pomoćnici: Jovica Tatar (Podgorica) i Nikola Radulović (Podgorica). Strijelac: Milić u 32. minutu. Žuti kartoni: Mendi, Činedu, Nikolić (OFK Titograd), Drinčić, Đurišić, Spasojević (Iskra).

OFK TITOGRAD: Ivanović, Roganović, Banović, Činedu, Živković (od 70. Miličković), Nikolić, Nasimento (od 38. Raičević), Mendi (od 65. Đalović), Vukčević, Novović, Merdović.

ISKRA: Spasojević, Đurišić, Drinčić, Kumburović, Jovanović, Šahman, Boričić, Karaklajić, Vukotić, Vuković (od 58. Camaj), Milić (od 75. Mandić).