Blažo kupio zemlju pa zabranio prolaz mještanima * Za narod nema, za ministre ne fali * Moramo popraviti izborne uslove * Preduzeća u stečaju duguju 79,4 miliona eura * Blažo kupio zemlju pa zabranio prolaz mještanima * Insceniraće hemijski napad * Umro Džon Mekejn
  Izdanje: 27-08-2018

DRAGAN ŠOĆ, BIVŠI ČELNIK NARODNE STRANKE:
Naravno da će Hrvatska iskoristiti svoj položaj da uslovi ulazak Crne Gore u EU rješavanjem spornih pitanja u svoju korist, što znači i da blokira ulazak.

Kako Crnogorac raskida sa djevojkom?
– Zgodan ti bivši.
– Koji bivši?
– Pa ja.

Sport EVROPSKO PRENSTVO U VATERPOLU ZA STARIJE JUNIORE
Rumuni arhivirani, danas sa domaćinima Uspješan start Crna Gora – Rumunija 8:5 (1:2, 2:0, 3:1, 2:2)
Gradski bazen u Minsku. Sudije: Van der Lo (Holandija) i Navara (Italija). Igrač više: Crna Gora 6 (1), Rumunija 5 (1).
CRNA GORA: Krivokapić, Gardašević, Ćetković 3, Rašković, Mitrović, Mačić 1, Murišić, Mijušković 2, Radović, Vučurović, Matković 2, Franeta, Isljamović.
RUMUNIJA: Abrudan, Bota, Lutesku, Antipa 2, Ilisije, Vlaseanu 1, Albu, Cenk, Kari, Georgesku 2, Kolodrovski, Sganta.
Starija juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore uspješno je startovala na Evropskom prvenstvu u Minsku, iako je Rumunija pružila žestok otpor.
Rumuni su dva puta vodili u prvoj četvrtini. Aljoša Mačić i Petar Mijušković su preokrenuli u drugoj četvrtini, da bi Dušan Matković nakon odmora kompletirao seriju 3:0 za dva gola prednosti – 4:2. Prvi put tri gola viška „crveni” su imali na dva minuta i 49 sekundi do kraja treće četvrtine, nakon golova najefikasnijeg aktera meča Sava Ćetkovića i Mijuškovića – 6:3. Tu ipak nije bio kraj uzbuđenjima. Rumuni su u poslednjoj četvrtini sa dva gola prišli na gol zaostatka, ali je Ćetković sa dva gola odbio njihov napad. „Crveni” će danas u 18.10 časova igrati sa domaćinom, Bjelorusijom.

„Delfini” rutinski

Srbija – Holandija 11:5 (5:1, 1:1, 2:0, 3:3)

Gradski bazen u Minsku. Sudije: Gomez (Španija) i Gološin (Rusija). Isključenja: Srbija 9, Holandija 8.
SRBIJA: Popović, Sm­iljević, Barać 3, Nešić 1, Kikaleišvili 2, Vas­in, Vučinić 3, Tomić, Vićković 1, Vujović, An­drin 1, Tintor.
HOLANDIJA: Spajker, Ku­ning, Ruvenhorst 1, Rols 1, Brantes, Oršot 2, Spajker, De Jong, Mejer 2, Vinhoven, S. Hesels, B. Hesels. Stromberg.
Srbija je na startu Evropskog prvenstva u vaterpolu za starije juniore rutinski pobijedila Holandiju.