Milo Đukanović je patološki lažov i prevarant koji je po stotinu puta unizio i državu i njene institucije

Baka kaže:
- Pa šta hoćeš i ti si se vozio.

Pita Mujo Engleskinju kako se zove? Ona odgovori: - Džesi.
- Ma evo me, nego kako se zoveš?

Sport PRIPREMNA FUDBALSKA UTAKMICA Delić efektno pogađao Mornar - Iskra 2:3 (0:1)
Stadion: SRC „Topolica”. Gledalaca: oko 70. Sudija: Srđan Klačar (Bar). Strijelci: Delić u 76. i 80. za Mornar, a Jovanović u 14. i Đuričković u 66. i Rogošić u 85. minutu za Iskru.
MORNAR: Novović, Vujošević, Martinović, Vlahović, Rudović, Brnović, Vukmarković, Barjaktarević, Merdović, Škrelja, Puljez. Igrali su još: Raičević, Lalošević, Delić, Marković, Vojvodić, Bušković, Leković, Kovačević, Šunjević, Lukačević.
ISKRA: Mrvaljević, Jovanović, Pejović, Kumburovbić, Drinčić, Tomić, Boričić, Burzanović, Zvrko, Đurišić, Nikač. Igrali su još: Malešević, Pavićević, Lakić, Kaluđerović, Đuričković, Rogošić, Šaletić, Karaklajić, Piranić, Kovačević.
Mornar i Iskra ostavili su dobar utisak u juče odigranom pripremnom meču. Danilovgrađani su bili za nijansu bolji u prvom, a Barani u drugom poluvremenu, predvođeni novajlijom, iskusnim Ivanom Delićem.
Povela je ekipa Iskre golom Jovanovića, koji je iznenadio odbranu domaćih u 14. minutu. Barani su u 33. minutu imali jedanaesterac, ali je udarac Brnovića odbranio golman Mrvaljević. U finišu poluvremena Merdović je promašio gol iz idealne prilike, a Zvrko je u 41. minutu iz slobodnog udarca pogodio prečku. U 56. minutu zaprijetio je Delić, ali je Mrvaljević dobro intervenisao. Igrači Iskre duplirali su prednost u 66. minutu, kada je Đuričković glavom, na ubačenu loptu, pogodio lijevi ugao gola domaćih. U periodu bolje igre Barani su uspjeli da izjednače, golovima Delića u 76. i 80. minutu. Najljepši momenat na utakmici bio je upravo prvi gol Delića, kada je sa dvadesetak metara neodbranjivo pogodio mrežu Mrvaljevića. Danilovgrađani su ipak u 85. minutu golom Rogošića iz slobodnog udarca došli do pobjede.
- Nije bilo loše, s obzirom da nam je ovo već treća utakmica. Vidjelo se da su igračima noge teške. Prvo poluvrijeme smo dosta korektno odigrali, primili smo neke čudne golove, ali smo imali tri-četiri prilike da pogodimo mrežu Iskre. Naš veliki problem je realizacija, i tražio sam od uprave kluba da angažuje jednog centarfora – kazao je trener Mornara, Goran Milojević.
Svoje viđenje dao je i Aleksandar Nedović, trener Iskre.
- Bilo je dobrih i loših stvari. Igrači su umorni, a ni podloga nije odgovarala. Nisam zadovoljan igrom u drugom poluvremenu, i odnosom nekih mlađih igrača. Vidio sam ono što je bilo potrebno, i to ćemo ispravljati tokom priprema – rekao je Nedović. s