Naše pripreme za predstojeće parlamentarne izbore traju od 17. oktobra 2016. godine.

Kupio Mujo auto pa pojačao muziku do daske.

Sport - datum: 2020-03-09 DRUGA LIGA CRNE GORE – 21. KOLO
Preokret Citinjana u Tuzima Lovćen šokirao lidera, Jedinstvo osvojilo Plav
-
Dečić - Lovćen 1:2 (1:0)

Stadion u Tuzima. Gledalaca: 500. Sudija: Dražen Petrić (Pljevlja). Pomoćnici: Nikola Radulović (Podgorica) i Miloš Vlahović (Podgorica). Strijelci: Camaj u 43. za Dečić, a Ivanović u 75. i Radinović u 90. minutu (Lovćen). Žuti kartoni: Prenkočević, Krkanović, Vuljaj (Dečić), Radunović, Radinović, N. Draganić (Lovćen). Crveni karton: Martin Prenkočević u 52.minutu (Dečić).

DEČIĆ: Velimirović, Krstović (od 70. Stojanović), Tući, Prenkočević, Drešaj, Dedić, Krkanović, Pepić (od 88. Vuljaj), Camaj (od 70. Knežević), Rudović, Adžović.

LOVĆEN: Rosandić, Farinez (od 63. Mudreša), Radišić, Čavor, Radunović, Toljić (od 57. Ivanović), Montenegro, L. Pejović, Radinović, N. Draganić (od 90. Vujović), M. Pejović.

Novi šok za lidera. Nakon remija sa „fenjerašem” Otrant Olimpikom u Ulcinju, Dečić je protiv Lovćena u Tuzima ostao praznih šaka, pa će put do elite očito biti mnogo teži od očekivanog. Nakon prvog poluvremena koje je domaćin riješio su svoju korist golom Ilira Camaja u 43. minutu, u nastavku je uslijedio preokret. Veliku pobjedu Lovćenu u borbi za opstanak donijeli su Ivanović u 75. i Radinović u 90. minutu. Tako su Cetinjani materijalizovali igrača više na terenu, pošto je u 52. minutu u svlačionicu morao Prenkočević.

D.K.

Jezero – Jedinstvo 0:2 (0:1)

Gradski satadion. Gledalaca: oko 400. Sudija: Marko Ćupić (Podgorica). Pomoćnici: Miodrag Brajović (Podgorica) i Miladin Nelević (Podgorica). Strijelci: Muzurović u 28. i Idrizović u 75. minutu. Žuti kartoni: Iv. Asanović, Raković, Matanović, Tmušić, Milačić (Jezero), Bugarin, Memčević, Cvijović (Jedinstvo). Crveni kartoni: Danilo Vukićević u 90+7. (Jezero), Adis Muzurović u 90+7. minutu (Jedinstvo).

JEZERO: Ig. Asanović, Vukićeviuć, Radunović, Radenović (od 53. Tmušić), Drešković, Iv. Asanović (od 61. Milačić), Stijepović, Raković, Ajković, Osmajlić, Matanović.

JEDINSTVO: Džafić, Bugarin, Idrizović, Banda, Gordić, Kalačević, Memčević (od 90+7. Ramović), Cvijović (od 85. Kriještorac), Muzurović, Hajrović (od 90+6. Perošević), Krulanović.

Derbi u Plavu pripao je Jedinstvu. Bjelopoljci su se bolje snašli po lošem terenu, slavili golovima Muzurovića u 28. i Idrizovića u 75. minutu, čime su Dečiću prišli na samo tri boda zaostatka.

K.D.

Mornar - Otrant Olimpik 1:0 (0:0)

Stadion: SRC „Topolica”. Gledalaca: oko 150. Sudija: Mladen Knežević (Berane) 2. Pomoćnici: Jovan Došljak (Berane) 2 i Ivan Lješnjak (Berane) 2. Strijelci: Bulatović u 61. minutu. Žuti kartoni: Vujošević, Bulatović (Mornar), Dušaj i Kurti (Otrant).

MORNAR: Bjelica 1,5, Nakahara 1, Vujošević 1,5, Kažić 1,5 (Bećirović), Kacić 1,5 (Gazivoda 1,5), Pešukić 1, Martinović 1, Dinoša 0,5 (Bulatović 2), Mucević 1, Brnović 1, Đukić 1.

OTRANT OLIMPIK: Mećikukić 1,5, Ramović 1, Redžović 1, Seniković 1,5, Molabećirović 1,5, Orahovac 1, Z. Divanović 1, Rudović 1, Dušaj 1 (Napolov), Kurti 1 (Alibegu), M. Divanović 1,5 (Lolović).

Igrač utakmice: Nikola Bulatović (Mornar) 2.

Fudbaleri Mornara očekivano u duelu sa komšijama iz Ulcinja, slavili su minimalnim rezultatom. Gol odluke postigao je Nikola Bulatović u 61. minutu, glavom, na asistenciju Save Gazivode. Mogli su Barani i ubjedljivije da slave, ali je Kažić u 61. minutu umjesto mreže pogodio stativu. Najbolju priliku za goste nije iskoristio Dušaj u 18. minutu.

D.S.

Arsenal – Ibar 1:1 (0:0)

Igralište Olimpika. Gledalaca: 25. Sudija: Nikola Cvijović (Budva). Pomoćnici: Vojin Ostojić (Podgorica) i Igor Tomašević (Nikšić). Strijelci: Tačibana u 69. za Arsenal, a Murić u 50. minutu za Ibar. Žuti kartoni: Niković, Manojlović (Arsenal), Goranović, Muković, Tahirović, Dacić, Talović (Ibar). Crveni karton: Danin Talović u 58. minutu (Ibar).

ARSENAL: Lemajić, Đorđević, Pepić, Tačibana, Kovačević (od 57. Vučić), Niković, Todorović, Mršulja, Batuta (od 84. Ivančević), Vilotijević (od 61. Krgović), Manojlović.

IBAR: Kuč, Muković (od 65. Kalač), Šimokava, Tahirović, Stanisavić (od 85. Hodžić), Anđelić, Dacić, Murić (od 82. Goranović), Šutković, Talović, Mučalica.

Susret u Ulcinju između Arsenala i Ibra završen je podjelom bodova, tako da Tivćanima predstoji grčevita borba za opstanak.

K.D.

Boks

Odloženo u Spužu

Susret između Drezge i Bokelja juče nije odigran zbog natoljpenog terena u Spužu. Glavni sudija Vladimir Bjelica u dogovoru sa delegatom Radenkom Cvijovićem i kapitenima oba tima procijenio je da ne postoje uslovi za igru, pa će se ovaj meč odigrati u nekom drugom terminu.

Rezultati 21. kola: Drezga – Bokelj (odloženo), Dečić – Lovćen 1:2, Mornar – Otrant 1:0, Arsenal – Ibar 1:1, Jezero – Jedinstvo 1:2.