Pregovore izigrali, odluke ovjerili * Zaraženo još 18 osoba, prijeti nova epidemija * Pažina proziva, ostavku ne daje * Tragovi novca vode ka Crnoj Gori * Pandemija ubrzava, niko još nije bezbjedan * Nemamo virus, imamo korona pozitivan hit * Milo još vaga o datumu izbora

– Teško se može govoriti o slobodnim izborima, već prije i jedino o glasanju ili, preciznije, o sprovođenju projekta siguran glas.

- Šta kad sam osetio?

Zašto plavuša stavlja trenerku na glavu?
Zato što na njoj piše KAPPA.

Sport PRVA CRNOGORSKA FUTSAL LIGA – 14. KOLO
Upisao het-trik: Mileta Vučetić Vučetić riješio derbi Titograd - Brskovo 2:3 (1:1)
Sala SKC Univerziteta Crne Gore. Gledalaca: 65. Sudije: Veljko Bošković (Bijelo Polje) i Saša Goranović (Nikšić). Strijelci: Miličić u 15. i Efović u 35. za Titograd, a M. Vučetić u 8. 21. i 32. minutu za Brskovo. Žuti kartoni: Miličić, Adžić (Titograd).

TITOGRAD: Sekulić, Despotović, Miličić, Efović, Durutović, Adžić, Obradović, Il. Mugoša, Drašković, Spasojević, Barović, Perošević, Pejović, Iv. Mugoša.

BRSKOVO: D. Vučetić, Radulović, Pandurica, M. Vučetić, Vidaković, Minić, Zejak, Ćorović, Bojović.

Derbi susret 14. kola Prve futsal lige između Titograda i Brskova pripao je gostima. Mojkovčani su pobijedili u Podgorici sa 3:2, a tvorac njihovog trijumfa bio je trostruki strijelac Mileta Vučetić. Treba istaći da je aktuelni šampion tri minuta prije kraja imao penal, ali ga Ivan Mugoša nije realizovao.

Sa ovom pobjedom Mojkovčani su došli na samo bod Titograda i finiš sezone učinili mnogo zanimljivijim.

Nikšić – Studentski dom 4:5 (0:2)

Dvorana: SC „Nikšić“. Gledalaca: oko 50. Sudije: Dražen Vukčević (Podgorica) i Esad Gugač (B.Polje). Strijelci: Bošković u 22. i 24., Jakovljević u 23. i Božović u 37. minutu za Nikšić, a J. Popović u 10. i 33., Lj. Konatar u 5., Gojačanin u 26. i Klikovac u 27. minutu za Studentski dom. Žuti kartoni: Vuković, Božović, Ćorić i Kovačević (Nikšić), N. Konatar (Studentski dom). Crveni karton: Božović (Nikšić) u 40. minutu.

NIKŠIĆ: Ćirković, Jakovljević, Vuković, Božović, Ćorić, Bošković, Perović, Bečanović, Kovačević, Agramović, Tošić, Nikolić.

STUDENTSKI DOM: Boljević, J.Popović, Lj.Konatar, Gojačanin, Klikovac, N.Popović, N.Konatar,Mihaljević, Mrkulić, Koprivica, Čolović, Femić.

Gosti su bolje ušli u meč i na odmor su otišli sa dva gola prednosti. Blickrig Nikšićana bio je djelotvoran na startu drugog poluvremena, ali ipak su na kraju meča morali da čestiraju studentima na zasluženom trijumfu.

B.K.

Gorštak - Vojska Crne Gore 2:4 (0:1)

SC „Gorštak” u Kolašinu. Gledalaca: 100. Sudije: Branko Stanić (Bijelo Polje) i Željko Babović (Berane). Strijelci: Labović u 23. i Dukić u 29. za Gorštak, a Marković u 3, 28 i 28. i Lakčević u 39. minutu za Vojsku Crne Gore. Žuti kartoni: Vukićević (Gorštak), Šćepanović (Vojska Crne Gore). Crveni karton: Marković (Vojska Crne Gore) u 32. minutu.

GORŠTAK: Kljajić, Marković, Darmanović, Bulatović, Rakić, Labović, Miladinović, Todorović, Vukićević, Dukić, Milošević, Lu. Čogurić, La. Čogurić.

VCG: Baltić, Drobnjak, Radulović, Lakčević, Marković, Šćepanović, Zindović.

Vojnici su bili bolji rival i zasluženo slavili u Kolašinu. Luka Marković je bio trostruki strijelac, a dva pogotka je postigao u 28. minutu.

M.N.

Bajo Pivljanin - Jedinstvo 1:3 (0:1)

Sportski centar u Nikšiću. Gledalaca: 50. Sudije: Žarko Markuš (Podgorica) i Miloš Jabučanin (Cetinje). Strijelci: Durutović u 34. za Bajo Pivljanin, a I.Ćorović u 3, F.Ćorović u 13. i Bulatović u 36. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Ristić, Delić, M.Vuković (Bajo Pivljanin). Crveni kartoni: Delić, M. Vuković (Bajo Pivljanin).

BAJO PIVLjANIN: Đurković, M. Vuković, K. Vuković, Durutović, Ristić, Radonjić, Babović, Delić, Maltez, Osmajić, Kandić, Ćalasan, Krunić.

JEDINSTVO: Mehović, I. Ćorović, Gurešić, F. Ćorović, Sijarić, Bulatović, Avdić.

Potpuno nepotrebna nervoza „domaćina“ u značajnoj mjeri je uticala na ishod. Bjelopoljci su kažnjavali protivničke greške i više nego zasluženo stigli do cijelog plijena. Pivljani su se ponadali da nakon gola Durutovića mogu da preokreta, ali nada je kratko potrajala.

B.K.

Kataro 2019 - Mirabile moda 8:0 (1:0)

Sportski centar „Fer plej”. Gledalaca: 40. Sudije: Boban Živaljević (Podgorica) i Milosav Dragović (Budva). Strijelci: N. Spalević u 15, 30, 39. i 40, Lazarević u 27, Vuletić u 31, Bjelanović u 38. i Đapić u 39. minutu.

KATARO 2019: Husar, N. Spalević, Vuletić, Lazarević, Bjelanović, Đapić, M. Spalević.

MIRABILE MODA: Sekulić, Savić, Vučković, Ćipranić, Mijović, Nikolić, Čelebić, Vučinić, Radulović, Krivokapić, Drašković, Đedović.

Kataro je ubjedljivo porazio Mirabile modu, a četvorostuki strijelac bio je Nikola Spalević.