Devastirali Taru, tužilaštvo ćuti tri mjeseca * Korona odnijela devet života, zakasnili sa zatvaranjem gradova * Montenegroerlajnz u minusu 15 miliona * Policajac uhapšen zbog ubistva supruge * Planeta u velikoj nevolji, EU i SAD van kontrole * Prvi korak u borbi s virusom je pranje ruku * Zaev: Bugarski veto velika nepravda i najveći poraz EU
  Izdanje: 19-11-2020

Slaven Radunović, šef poslaničkog kluba DF-a:
– Na konkursima za pozicije „po dubini“ trebalo bi da učestvuju ravnopravno svi građani, kako predstavnici nove većine, tako i bivše većine, ali i svi drugi.

Hvali se starac od 85 godina doktoru da mu je mlada žena trudna. Doktor ga drugarski potapše po ramenu i ispriča mu priču.."
„Išao lovac šumom i naleti na medvjeda, potegne za puškom i vidi da je greškom ponio kišobran. On uperi kišobran u medvjeda i, gle čuda, kišobran opali i ubije medvjeda!"
Djed će: „To je nemoguće! Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije primijetio."
„Upravo tako djede, upravo tako", reče doktor.

Sport KADETSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE - GRUPA B (14. KOLO)
Poraz Cetinjana Prva pobjeda Petrovca, Arsenal siguran u Ulcinju Petrovac – Dečić 3:2 (3:0)
Stadion: "Lugovi“. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Luka Radulović (Budva). Strijelci: Milović u 1, Lalatović u 28. i Jokić u 34. iz jedanaesterca za Petrovac, a Muminović u 54. iz jedanaesterca i A. Đoković u 90.+2 minutu za Dečić. Žuti kartoni: Jokić, Pelinković (Petrovac), D. Đoković (Dečić).

PETROVAC: Mudrić, Jokić, Agović, Nikolić, Marljukić, Draganić, Krunić, Mitrović, Milović (Čolić), Lalatović (Rodić), Todorović (Pelinković).

DEČIĆ: Đoljaj, Mujić, H. Krkanović, A. Krkanović (Jaji), Knežević (Fatić), Pepić (A. Đoković), Junčaj (Zećirović), D. Đoković, Purović, Racković (Markaj), Balić (Đoković).

Petrovčani su stigli do prve pobjede u ovoj sezoni. Slavili si nebeskoplavi sa 3:2, a pobjedu su obezbijedili nakon dobre i efiksane igre u prvom poluvremenu.

Iskra – Lovćen 2:1 (2:0)

Stadion: „Braće Velašević”. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Kostantin Dragović (Podgorica). Strijelci: Šimšić u 25. i 38. za Iskru, a Vušurović u 65. minutu za Lovćen. Žuti kartoni: Mrvošević (Iskra), Lalić (Lovćen).

ISKRA: Prelević, Jelušić (Radulović), Jovanović (Pavićević), Stojović, Đurišić (Brajović), Šimšić (Goranović), Uskoković, Mrvošević, Saveljić, Vukčević (Kostić), Kovačević.

LOVĆEN: Kustudija (Novović), Radišić, Miljenović, Božović, Mudreša, Lalić, Martinović, Vušurović, Ražnatović, Ćupić, Emini (Todorović).

Dva gola Andrije Šimšića u prvom poluvremenu, bila su dovoljna za triujumf kadeta Iskre nad Lovćenom. Cetinjani su u nastavku preko Vušurović uspjeli da ublaže poraz.

Drezga – Budva 4:2 (1:1)

Pomoćni teren stadiona,,DG arena“. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Nikola Marković. Strijelci: Methadžović u 28, 85. i 90.+1 i Popović u 88. iz jedanaesterca za Drezgu, a Lepetić u 40, Dragićević u 71. minutu iz jedanaesterca za Budvu.

DREZGA: Ivanović, Mašanović, Badnjar, Delić, Vračar (Filipović), Piperović, Methadžović, Vujisić (Laličić), Vukčević, Mrvaljević (Popović), Kostić (Vukašinović).

BUDVA: B. Matejić, Vujović, Pejović (Šćepanović), Sukara (Bubanja), Pavlović (Šišević), Lepetić, V. Matejić, Radović, Liješević, Grahić (Zec), Dragićević.

Drezga je na ubjedljiv način stigla do bodva u duelu sa Budvom. Slavili su sa 4:2, a tvorac trijumfa bio je trostruki strijelac Amar Methadžović.

Brskovo – Rudar 1:0 (1:0)

Gradski stadion u Mojkovcu. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Nemanja Radulović (Podgorica). Strijelac: Jelić u 39. iz jedanaesterca.

BRSKOVO: M. Vujisić, Vuković, Šćepanović (Ljiljanić), F. Bulatović, N. Vujisić (M. Bulatović), Stanić, J. Bulatović, Fuštić, Brajić, Božović (Grdinić), Jelić (Brajović).

RUDAR: Mrdak, Dolaš, Jašović, Cmiljanić, Drobnjak (Bajčetić), Tošić, Boričić, Railić, Starovlah, Ajduković, Bujišić.

Golom Jelića u 39. minutu iz jedanaesterca, Brskovo je u derbiju sjevera slavilo protiv Rudara.

Otrant Olimpik – Arsenal 0:3 (0:0)

Teren,,Velika plaža“. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Srđan Klačar (Bar). Strijelci: Hagen u 47, Kulinović u 81. i Golub u 81. iz jedanaesterca. Žuti kartoni: Karamanaga (Otrant Olimpik).

OTRANT OLIMPIK: Muratović, Ljamović (Gurzaković, Bardhi), Dragović (Muja), Cungu, Karamanaga, Lešević, Čogurić, Sadriju (R. Malokraja), Begzić, E. Malokraja (Vuković), Hadžimuratović.

ARSENAL: Čavor, Golub, Maraš (Borovnica), Bijelić, Labović, Kuč (Kulinović), Todosijević (Penić), Žujović (Šparović), Đinović, Đuričić (Hagen), Baštrica.

Tivćani su bili ubjedljivi na gostovanju u Ulcinju, pobijedili su sa 3:0, a sve pogotke postigli su u drugom poluvremenu.

Rezultati: Petrovac - Dečić 3:2, Iskra - Lovćen 2:1, Drezga - Budva 4:2, Brskovo - Rudar 1:0. Otrant Olimpik - Arsenal 0:3.