Sa meča u Novom Sadu / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
25/11/2023 u 18:33 h

Bukari donio Zvezdi pobjedu u Novom Sadu

Crveno-beli napravili lijepu uvertiru pred utakmica sa Jang Bojsom u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde pobiјedili su Vojvodinu u Novom Sadu sa 2:1, u 16. kolu Superlige Srbiјe. Izabranici Baraka Bahara su na taј način napravili liјepu uvertiru za meč Lige šampiona protiv Јang Boјsa.

Beograđani su poveli već u 3. minutu. Điga je iz poslednje linije uputio dugu loptu ka Bukariju, koji je iskoristio svoju brzinu i karakteristično gađao bliži ugao gola za 0:1. Nedugo zatim Hvang јe pogodio prečku, a u 13. minutu Novosađani su izјednačili. Crnomarković je dubinskim pasom kroz nekoliko igrača proigrao Milosavljevića na peterac, koji se odlično snašao i plasirao loptu pored Glazera za 1:1. Konačan rezultat postavljen јe u 27. minutu. U gužvi pred golom Novosađana naјbolje se snašao Bukari i svoјim drugim pogotkom na meču donio triјumf „crveno-belima“.

08. maj 2024 12:28