/ Foto: FSCG
11/11/2023 u 16:49 h

Druga liga (16. kolo): Grbalj bolji od Lovćena

Trijumf trikolorima u nadoknadi vremena donio Nikola Globarević

U premijernoj utakmici 16. kola Druge lige Crne Gore, Grbalj je kao gost na „Lugovima“ savladao ekipu Lovćena sa 2:1. „Trikolori“ su poveli na startu drugog dijela meča, u 50. minutu, kada ke mrežu Cetinjana pogodio Vasilije Čavor. Izjednačenje je stiglo u 85. minutu – Vuk Milačić je bio strijelac i činilo se da će dva nekadašnja prvoligaša osvojiti po bod. Međutim, Grbljani su u nadoknadi vremena uspjela da osvoje kompletan plijen. Mrežu golmana Jovana Perovića pogodio je Nikola Globarević.

Nakon ovog trijumfa Grbljani su preskočili Cetinjane na tabeli i sada su četvrti sa 23 boda, dok je Lovćen peti sa dva boda manje.

Preostale utakmice 16. kola igraju se sjutra, a sastaju se: Igalo – Berane, Iskra – Internacional, Bokelj – Otrant Olimpik i Kom – Podgorica.

08. maj 2024 12:08