Rudović strijelac za Otrant / -FOTO: FSCG
26/11/2023 u 19:14 h

Druga liga (18. kolo): Bokelj silan protiv Internacionala, Otrantu derbi juga

Kotorani sada imaju 38 bodova, dva više od Otrant Olimpika i tri od Podgorice

Fudbaleri Bokelja pobijedili su Internacional sa 4:1, u meču 18. kola Druge lige Crne Gore i tako se  vratili na čelo tabele. Kotorani su odigrali dobar meč i golovima Alhasana, Pepića dva puta i Kordića stigli do ubjedljivog trijumfa. Strijelac za goste bio je Vukčević.

U duelu nekadašnjih prvoligaša, Koma i Grblja, nije bilo golova – 1:1. Poveli su domaći golom Perišića u 77.minutu iz jedanaesterca, a bod trikolorima je jedanaest minuta kasnije donio Stanišić. Otrant Olimpik je u derbiju sa 2:0 slavio u Igalu protiv istoimenog domaćina (Ju Horike i Rudović), dok je duel Iskre i Lovćena okončan bez golova.

Rezultati i strijelci: Bokelj – Internacional 4:1 (Alhasan 19, Pepić 45+1, 59, Kordić 85 – Vukčević 41), Igalo – Otrant Olimpik 0:2 (Ju Horike 51, Rudović 72), Kom – Grbalj 1:1 (Perišić 77p – Stanišić 88), Iskra – Lovćen 0:0.

Tabela: Bokelj 38, Otrant Olimpik 36, Podgorica 35, Grbalj 27, Lovćen 23, Kom 22, Igalo 20 Internacional 18, Iskra 18, Berane 8.

05. maj 2024 10:57