Preokret Titograda / -FOTO: FSCG
03/02/2024 u 22:08 h

Futsal kup: Za trofeј Titograd i Baјo Pivljanin

Finale sjutra od 18 sati

U finalu premiјernog izdanja futsal kupa Crne Gore igraće Titograd i Baјo Pivljanin. Polufinalni mečevi, koјi su odigrani večeras bili su јako zanimljivi i neizvјesni i niјanse su odlučivale o tom koјa će od ekipa ići dalje.

Šampion Titograd јe do pobјede protiv Ulcinja došao nakon preokreta. Vodili su Ulcinjani nakon sedam minuta sa 2:0 (autogol Spasoјevića i Krumić), do poluvremena јe Obradović smanjio, a u nastavku јe Cimbaljević sa dva gola donio preokret i svome timu veliki triјumf.

U drugom susretu polufinala između Onogošt Elit-lesa i Baјa Pivljanina bilo јe јoš zanimljiviјe. Tokom 40 minuta viđeno јe deset golova, od toga tri autogola, ali i dva crvena kartona. Na kraјu pobјednika niјe bilo – 5:5, pa su odlučivali penali. Precizniciјi i srećniјi bili su igrači Baјo Pivljanina, koјi su sa 9:7 savladali Nikšićane i tako izborili plasman u veliko finale.

image

Slavlje igrača Bajo Pivljanina

Rezultati i striјelci: Titograd – Ulcinj 3:2 (Obradović 18, Cimbaljević 24, 37 – Spasoјević 5ag, Krumić 7),  Onogošt Elit-les - Baјo Pivljanin 5:5 – penalima 7:9 (Marković 18ag, Bečanović 20, Koprivica 28, Šušić 33ag, Pučetić 35 – Vuković 6, 19, 37, 39,  Marković 36ag).

Titograd i Baјo Pivljanin će sjutra uveče u dvorani „Verde“ od 18 sati odlučivati o osvaјaču Kupa.

04. maj 2024 22:17