Spektakularan gol makazicama Garnaća / -FOTO: TWITTER/PREMIERLEAGUE
26/11/2023 u 19:46 h

Garnačova magija na Gudisonu (Video)

Mančester junajted u drugom meču nedjeljnog programa 13. kola Premijer lige ubjedljivo savladao Everton sa 3:0

Mančester junajted vezao je treću pobjedu u Premijer ligi, lakše nego što se očekivalo savladao Everton na Gudisonu sa 3:0, uz spektakularan gol makazicama Alehandra Garnača u trećem minutu. Bilo je to remek djelo Argentinca, jedan od najljepših golova u istoriji Premijer lige. Sličan je postigao Vejn Runi, nekadašnji napadač Mančester junajteda u derbiju sa Sitijem još 2011 godine.

U nastavku Markus Rašford u 56. realizovao je penal, a pobjedu ovjerio Marsijal u 75. minutu.

Junajted je sa 24 boda šesti na tabeli i na minus šest je od vodećeg Arsenala, dok je Everton kojem je oduzeto 10 bodova zbog kršenja finansijskog fer-pleja trenutno na 19. poziciji sa svega četiri boda i predstoji mu grčevita borba za opstanak.

27. jul 2024 03:33