Tošković dvostruki strijelac / Foto: FSCG
27/11/2023 u 15:38 h

Jezero ubjedljivo protiv Rudara

Plavljani slavili sa 4:1 i učvrstili se na trećem mjestu

Fudbaleri Jezera pobijedili su Rudar sa 4:1, u meču 17. kola „Meridianbet“ Prve crnogorske lige. Plavljani, koji su kao domaćini igrali na terenu trening Kampa FSCG, na taj način su se učvrstili na trećem mjestu na tabeli, dok su Pljevljaci ostali na poziciji „fenjeraša“.

Jezero je povelo u 4. minutu golom Balše Toškovića, a dvanaest minuta kasnije Tošković je još jednim pogotkom duplirao prednost svoje ekipe. Uspjeli su Pljevljaci u 32. minutu preko Stefana Golubovića da smanje prednost, ali je to bilo sve što su uradili. Izabranici Ivana Brnovića su u nastavku susreta postigli još dva gola. Marko Šimun je u 46. minutu povećao na 3:1, a konačan rezultat je u 55. minutu postavio japanski interncionalac Senaga Naoaki.

27. jul 2024 04:00