Kadetska selekcija Crne Gore / -FOTO: FSCG
21/11/2023 u 19:39 h

Kadeti poraženi i od Albanije

U poslednjem kolu preliminarne runde kvalifikacija za EP, crveni izgubili sa 0:2

Kadetska reprezentacija Crne Gore porazom od Albanije završila je nastup na turniru preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Albanija je ekipu selektora Radovana Kavaje slavila rezultatom 2:0. Vodeći gol postigao je Kris Gecaj u 19. minutu, da bi Brajan Đila dvadesetak minuta prije kraja postavio konačan rezultat.

-Dosta slična utakmica kao i prethodne dvije na ovom turniru, pravili smo previše grešaka koje je protivnik kaznio. Pogotovo ne smije da nam se dešava da odigramo loše prvo poluvrijeme, a da mislimo da ćemo u drugom dijelu to nadoknaditi - kazao je za zvanični sajt FSCG selektor Radovan Kavaja.

04. maj 2024 03:06