Mirko Marić / -FOTO: FSCG
23/02/2024 u 17:37 h
Dejan PanićDejan Panić

Marić: Utisak pokvario drugi gol

U drugom se vidjelo da su Irkinje fizički dosta bolje od nas, imale su inicijativu, stalno igrale na našoj polovini i gol nam je visio u vazduhu – istakao je selektor „crvenih“

Selektor ženske reprezentacije Crne Gore Mirko Marić kazao je nakon utakmice protiv Sjeverne Irske (0:2) da je kompletan utisak sa meča pokvario drugi gol, koji su „crvene“ primile u nadoknadi vremena.

-Prvo poluvrijemo smo odigrali korektno, stvorili šansu u drugom minutu, imali i opasnu kontru... U drugom se vidjelo da su Irkinje fizički dosta bolje od nas, imale su inicijativu, stalno igrale na našoj polovini i gol nam je visio u vazduhu. Imamo samo četiri igračice kojima je prvenstvo u toku, sve ostale su došle poslije 10-15 dana pripremnog perioda i ovo je bilo za očekivati. Čestitam djevojkama jer su dale maksimum, samo ostaje žal zbog pogotka u 91. minutu – istakao je Mirko Marić.

Revanš izmešu ove dvije selekcije, koji se igra u Belfastu u utorak, biće nakon svega viđenog samo formalnost.

-Nadam se da ćemo i u Belfastu biti borbeni i dati maksimum, vidjećemo za koliko će biti dovoljno – dodao je Marić.

29. april 2024 17:56