03/12/2023 u 20:02 h
D.K.D.K.

"Milioneri" zaustavili Leverkuzen

Derbi na "Baj areni" završen bez pobjednika

Trijumfalnoj seriji Leverkuzena od 18 pobjeda u svim takmičenjima došao je kraj - u derbiju 13. kola Bundeslige Borusija Dortmund ostala je neporažena (1:1) na "Baj areni".

Bajer je gubio od petog minuta, ali je u 79. minutu ipak uspio da stigne do egala golom Bonifejsa, ali ne i da režira preokret, pa će Bajern imati priliku da se izjednači na vrhu sa "farmaceutima" ako u odloženom meču savlada Union Berlin.

Borusija Dortmund je trenutno peta na tabeli sa 25 bodova, 10 manje od lidera Bajera.

U prvom duelu današnjeg programa, Frajburg je u Majncu ostvario minimalnu pobjedu.

Rezultati 13. kola: Majnc - Frajburg 0:1 (0:0) (Gregorič 70), Leverkuzen - Dortmund 1:1 (0:1) (Bonifejs 79 - Rajerson 5), Augburg - Anjtaht (u toku).

27. jul 2024 03:21