/ -FOTO: MINIFUDBAL CRNA GORA
20/05/2024 u 16:31 h

Minifudbal: Pobjede Kastela i SB Sabornog hrama

Odigrani su prvi mečevi polufinala Prve crnogorske minifudbal lige

Kastel Nikšić je savladao Dadi gradnju u veoma otvorenom i borbenom meču sa 2:1. Nikšićani su došli do prednosti preko Marka Spasojevića sredinom prvog poluvremena. U drugom poluvremenu se nastavilo sa otvorenom igrom, a Dadi je bio opasniji rival. Stvorio je nekoliko šansi, koje nije realizovao. Minut prije kraja meča Spasojević je posle solo akcije duplirao prednost Nikšićana. U poslednjim trenucima meča Dadi gradnja je preko Đura Mugoše postigla pogodak kojim je postavljen konačan rezultat meča.

U drugom meču polufinala, ekipa SB Sabornog hrama je bila ubjedljiva protiv Lovćenske vile Cetinje – 4:1.

Rezultati i strijelci: Kastel Nikšić – Dadi gradnja 2:1 (Spasojević dva - Mugoša), SB Sabornog hrama - Lovćenska vila Cetinje 4:1 (Rajković tri, Tomašević - Pejaković).

14. jul 2024 20:54