Remi u duelu Crne Gore i Sjeverne Makedonije / -FOTO: FSCG
07/11/2023 u 17:47 h

Mlađi kadeti remizirali sa Sjevernom Makedonijom

Prijateljski meč na Starom aerodromu završen neriješeno 3:3

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore remizirala je danas sa Sjevernom Makedonijom -  3:3 u prijateljskom meču odigranom na Trening kampu FK Budućnost. U uzbudljivoj utakmici, osim šest golova, viđena su dva preokreta, Crna Gora se vratila nakon dva gola zaostatka, a uz to je pogodila prečku i imala još nekoliko dobrih šansi. Pogotke za domaću selekciju postigli su Pavićević, Jovanović i Đokaj, dok su strijelci za Makedoniju bili Brankovski i Graševski dva.

Dobro smo otvorili meč i već u samom startu postigli gol, međutim, ubrzo nakon toga nismo dobro djelovali na terenu, ostavljali smo protivniku mnogo prostora i primili dva gola iz naših grešaka. U finišu prvog poluvremena donekle smo popravili igru, pogodili prečku i imali izglednu priliku za postizanje gola. Na početku drugog poluvremena smo ponovo zaigrali slabije i protivnik je dao treći gol. Nakon velikog broja izmjena, zaigrali smo mnogo bolje, odlučnije i postigli dva gola. Posle svega viđenog i zaostatka od dva gola, moramo biti zadovoljni na kraju, iako smo u samom finišu meča imali dva zicera za potpuni preokret - kazao je selektor Minja Ljumović za zvanični sajt FSCG.

Crveni su meč igrali u sastavu: Lekić, Radulović (od 59. Kujović), Perišić (od 77. Janković), Bubanja (od 69. Anđić), Anđelić (od 77. Zečević), Delić (od 46. Ivezić), Jovanović (od 77. Sekulić), Pavićević (od 69. Kartal), Fabris (od 59. Đokaj), Vukoje (od 69. Miranović), Ražnatović (od 46. Đukić).

08. maj 2024 03:55