/ EPA-EFE-FOTO: EPA/ROBERTO BREGANI
18/02/2024 u 23:04 h

Monca srušila Milan

Domaćin u finišu prvog postigao dva, a u finišu utakmice još dva gola i slavio sa 4:2

Fudbaleri Monce pobijedili su večeras ekipu Milana sa 4:2 i tako upisali osmi trijumf u sezoni. Domaćin je odigrao bolje ovaj meč, imao je pomoć u liku napadača Milana Luke Jovića, koji je zbog udaranja protivničnog igrača laktom u 53. minutu zaradio direktan crveni karton.

Strijelci za domaću ekipu bili su Pesina u 45, Deni Mota u 45+6, Bondo u 90. i Kolombo u 90+5 minutu, dok su pogotke za rosonere postigli  Žiru u 65. i Pulišić u 88. minutu za Milan.

Milan je ovim porazom propustio šansu da pretekne Juventus na drugom mjestu. Ostali su rosoneri na poziciji broj tri sa 52 boda, dok je Monca jedanaesta sa 33 boda.

25. april 2024 22:56